Спецможливості
Новини

Український виробник зернопереробного обладнання запустив завод у Казахстані

25.09.2020
979
Український виробник зернопереробного обладнання запустив завод у Казахстані фото, ілюстрація

Провідний український виробник зернопереробного обладнання — компанія «ОЛІС» ввела в експлуатацію комплектний завод із переробки вівса для ТОО «Мібеко» (Казахстан), повідомила прес-служба ТОВ «ОЛІС».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на apk-inform.com.

«У вересні 2020 р. ми завершили монтаж і провели запуск заводу з переробки вівса на крупу потужністю 60 т/добу по зерну з виходом на пластівці 32 т/добу. Лінія пластівців, встановлена на даному підприємстві, є універсальною та дозволяє виробляти пластівці як із вівса, так і з інших круп'яних культур, таких як гречка, пшениця, ячмінь, жито і т.д.», — зазначив комерційний директор ТОВ «ОЛІС» Володимир Чеглатонєв.

За його словами, фахівцями компанії було проведено інжиніринг технологічної частини проєкту заводу, виготовлено та поставлено комплект технологічного, транспортного й аспіраційного обладнання.

При цьому, оскільки монтаж проводився в досить складний період, коли в'їзд до Казахстану було заборонено через карантинні обмеження, завдяки злагодженій роботі фахівців ТОО «Мібеко» і ТОВ «ОЛІС» вдалося провести монтаж обладнання та впровадити систему автоматизації заводу в онлайн-режимі.

«Наша компанія займалася рослинництвом і виробництвом борошна та крупи. У 2019 р. вирішили розширити наше виробництво та поставити завод із переробки вівса на крупу і пластівці, тим самим забезпечивши костанайців якісною продукцією. Для реалізації проєкту обрали українську компанію «ОЛІС», яка вважається одним із провідних виробників як у технічному, так і технологічному плані на пострадянському просторі. Всі роботи було якісно проведено, а завод запущено буквально за декілька днів», —- зазначив директор ТОО «Мібеко» Мірзохалім Кадиров.

ТОО «Мібеко» — виробнича організація, що розвивається, основним напрямком діяльності якої є виробництво борошна та круп. Зокрема, компанія випускає борошно пшеничне, крупу горохову, ячну, пшеничну, перлову, пшоняну та сочевицю шліфовану. Продукція компанії реалізується як на внутрішньому ринку, так і експортується до Таджикистану, Азербайджану, України та інших країн світу.

Інтерв'ю
Раїса Вожегова, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України, директор Інституту зрошуваного землеробства
Інститут зрошуваного землеробства НААН України посів 1-е місце серед експортерів наукоємної продукції та отримав Міжнародний сертифікат «Експортер року». Його керівника - доктора сільськогосподарських
Міністерство аграрної політики, Ярослав Краснопольський
Нещодавні зміни у складі уряду можуть торкнутися  і діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства. Що змінилося і яких новацій очікувати? Із цим запитанням ми звернулися до першого

1
0