Спецвозможности
Новости

У Румунії пішов під укіс потяг, який перевозив українське зерно

30.06.2022
475
У Румунії пішов під укіс потяг, який перевозив українське зерно фото, иллюстрация

У середу, 29 червня, у румунському повіті Яси зійшов із рейок залізничний потяг, який повертався після перевезення українського зерна до порту міста Констанца.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на focus.

За даними румунських залізниць, інцидент стався о шостій вечора. Унаслідок 11 вагонів потягу повалилися під укіс.

Потяг із порожніми 32 вагонами Укрзалізниці повертався на станцію Крістешт із порту Констанца, куди доставив українське зерно. Між станціями Сирка та Поду Ілоаєю він зійшов із рейок, після чого рух залізничного транспорту на обох лініях виявився заблокованим.

Повідомляється, що причиною аварії став поганий стан залізничної інфраструктури, однією з можливих причин також називають несправність вагонів радянського виробництва.

Представники румунських залізниць не підтвердили інцидент з українськими вагонами, але повідомили, що через аварію мають намір відкрити додаткові маршрути для залізничного сполучення.

Интервью
В середине декабря официально было сообщено о создании новой общественной организации - «Всеукраинского аграрного форума», целью которой является объединение всех сельскохозяйственных организаций для совместной продуктивной работы и... Подробнее
Все мы любим в выходные побаловать родных и близких походом в приличный ресторан, кафе, чтобы посидеть, пообщаться, отдохнуть. А Вы в курсе, что представители HoReCa давно мечтают о сотрудничестве

1
0