Спецвозможности
Новости

Трюми чекають нового зерна

29.08.2008
836
Трюми чекають нового зерна фото, иллюстрация

В АСК Укррічфлот усе готове для перевезення зерна нового урожаю, повідомив “Пропозиції” начальник фрахтово-комерційної служби компанії Сергій Лапенко. За його словами, для перевезень зернових вантажів в Укррічфлоті підготовлено понад 50 суден класу “ріка-море”, здатних без перевалки доставляти зерновантажі з українських річкових портів до 54 країн світу. У Херсонському річковому порту компанії, зазначив Сергій Лапенко, до прийому зерна нового врожаю готують новозбудований потужний елеватор.
За його інформацією, зернові вантажі належать до комерційних пріоритетів Укррічфлоту; на них припадає до 30% всіх обсягів вантажних перевезень компанії. З товарів аграрної групи її флот перевозить зерно пшениці, ячменю, кукурудзи, насіння соняшнику, а також шрот. До кінця поточної навігації в “Укррічфлоті” заплановано перевезти близько 200 тис. т цих високотарифікованих вантажів — це найбільший показник серед українських судноплавних компаній.
Як зазначив начальник фрахтово-комерційної служби, судна змішаного плавання під випелом Укррічфлоту перевозять зернові вантажі цілорічно. Нині теплоходи компанії доставляють зерно кукурудзи з Дніпропетровського річкового порту до грузинського порту Поті, а з Ізмаїлу — зерно пшениці до портів Грузії, Італії та Великої Британії.
Крім того, сказав Сергій Лапенко, судна Укррічфлоту в цей час перевозять закордонні зернові вантажі між портами Франції та Італії, а в Дунайському басейні — з Угорщини до Сербії та Румунії.
Разом з тим, внутрішні перевезення зерна тепер практично не здійснює ні Укррічфлот, ні інші українські компанії, підкреслив він.
АСК “Укррічфлот” (Київ) — найбільший в Україні національний перевізник. До складу компанії входять п’ять річкових портів і чотири суднобудівних заводи. Компанія має флот з понад 200 вантажних суден.

Сергій Пономарьов
фото надане прес-службою Укррічфлоту

Интервью
Несмотря на бурное развитие аграрного сектора в экономике Украины уровень проникновения агрострахования в сельское хозяйство колеблется на отметке 2-3%. Зато мировой опыт подсказывает, что становление мощного аграрного государства... Подробнее
Ансгар Борнеманн, директор Nestlé в Украине та Молдове
Nestlé в Украине активно сотрудничает с местными поставщиками. По данным на конец 2016 года, около 70% компонентов для своих товаров компания покупает на местном локальном рынке. С 2007 года Nestle

1
0