Спецвозможности
Новости

Тонни овочів гниють на рашистських блокпостах

06.06.2022
972
Тонни овочів гниють на рашистських блокпостах фото, иллюстрация

У місті Василівка фермери везли на продаж до Запоріжжя тонни овочів, але змушені були викинути їх на російському блокпосту.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі міського голови Енергодару Дмитра Орлова.

«У Василівці, прямо на рашистському блокпосту, люди були змушені викинути тонни овочів. Орки не пропускають у Запоріжжя автомобілі з товаром, і у водіїв здали нерви», — написав Дмитро Орлов.

Російські окупанти роблять все, щоб фермери з окупованих територіях Херсонської та Запорізької областей не змогли вивозити продукцію на підконтрольну Україні територію. Торгувати дозволяють лише в межах окупованих територій.

Так, один з фермерів з Нової Каховки, що на окупованій Херсонщині, безкоштовно роздає полуницю малозабезпеченим та сім’ям з дітьми, щоб не віддавати врожай перекупникам з Криму за 10 грн/кг.

Интервью
Гу­с­та­во Джан­кей­ра, пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва
Один из факторов успеха агросектора Бразилии - аграрные расписки. Подробнее об их внедрении рассказывает президент бразильского сельскохозяйственного общества Густаво Джанкейра.    
Коротенькая заметка на propozitsiya.com о желании компании Nestle покупать в Украине сушеные овощи до сих пор удерживает абсолютный рекорд просмотров на сайте. Прояснить специфику этого рынка и применяемых технологий мы попросили... Подробнее

1
0