Спецвозможности
Новости

Точна погода від Метео Фарм безкоштовно до кінця року

04.04.2022
428
Точна погода від Метео Фарм безкоштовно до кінця року фото, иллюстрация

Погодний сервіс Метео Фарм відтепер абсолютно безкоштовний до кінця 2022 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на повідомлення виконавчого директора компанії Дмитра Максименка у Facebook.

«Розуміючи важливість посівної кампанії в Україні та задля того, щоб допомогти кожному фермеру відсіятись максимально ефективно, ми прийняли рішення зробити погодний сервіс Метео Фарм абсолютно безкоштовним для кожного користувача до кінця 2022 року», — написав Дмитро Максименко.

Всі ті хто зареєструвався в системі на демо доступ з початку цього року — отримають доступ до пакету Базовий. 
Усі нові користувачі, які будуть реєструватись в системі — також протягом доби отримають безкоштовний доступ до прогнозного сервісу Метео Фарм до кінця року.

«Наша мережа метеостанцій стала дещо меншою, бо ці довбні крадуть і метеостанції також, але це не біда», — запевнив виконавчий директор.

Интервью
Каждый сезон выращивания овощей для производителей не бывает легким и на 100% прогнозируемым. В частности, в последние годы значительно возросла активность вредителей на овощных культурах. Угрозу со стороны чешуекрылых чувствуют даже на... Подробнее
Эта молодая красивая девушка гордо называет себя дочерью фермера. Их хозяйство «Гелиос-1», расположенное вблизи Каховки на Херсонщине, два года занимается выращиванием красной фасоли, а в прошлом году стало даже лидером по ее урожайности.... Подробнее

1
0