Спецвозможности
Новости

Сезон черешні 2022 — є перші отруєння

27.05.2022
459
Сезон черешні 2022 — є перші отруєння фото, иллюстрация

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві отримало звернення про отруєння громадянина, який вживав в їжу черешню Cerezas-Cherries, виробник Іспанія.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві провела відбір проб зазначеної черешні на оптовому ринку «Фермер» за адресою: м. Київ, вул. Електротехнічна, 18.

Відповідно Експертного висновку виданого за результатами лабораторного дослідження у харчовому продукті виявили фосфорорганічний інсектицид «Бромофос» у концентрації 0,13мг/кг (при нормі не більше 0,07мг/кг), що не відповідає вимогам ДСТУ EN 12393-1.2.3:2003, що могло призвести до отруєння та виникнення анафілактичного шоку у потерпілого заявника.

Усю партію іспанської черешні Cerezas-Cherries зняли з реалізації.

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві підготувало та направило листа до Деснянського Управління поліції Головного управління Національної поліції України у м. Києві з проханням вжити заходів реагування відповідно до законодавства.

Интервью
Высокая культура земледелия требует организованности и слаженности в выполнении каждого технологического процесса. А в условиях интенсивного земледелия все технологические операции следует довести до идеала, поскольку их выполнение... Подробнее
Юрий Крутько
25 апреля руководителю районной организации ОО «Аграрная самооборона Украины» в Кропивницком районе Виталию Береговому средь белого дня в областном центре сожгли автомобиль. Случилось это после того, как «Аграрная самооборона Украины»... Подробнее

1
0