Спецможливості
Новини

Приватизація "Укрспирту" може принести понад 5 млрд грн., - заступниця голови ОП Ковалів

28.10.2019
754
Приватизація "Укрспирту" може принести понад 5 млрд грн., - заступниця голови ОП Ковалів фото, ілюстрація

Офіс Президента України розраховує на розгляд парламентом законопроекту про демонополізацію спиртової галузі в Україні наступного тижня і початок підготовки держпідприємства "Укрспирт" до приватизації. Про це заявила заступниця глави Офісу Президента Юлія Ковалів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Цензор.НЕТ».

"За нашими оцінками, приватизація "Укрспирту" принесе нам щонайменше 5 млрд грн", - сказала вона під час пресбрифінгу в Києві в понеділок.

Держпідприємство "Укрспирт" - великий виробник спирту та спиртовмісної продукції в Україні. До теперішнього часу перебувало в управлінні Міністерства аграрної політики та продовольства.

Загальна виробнича потужність підприємства - понад $36 млн на рік.

Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.

"Зараз виробництво спирту здійснюється державним підприємством "Укрспирт", водночас в іншому законі у нас зазначено, що всі ліцензії на виробництво спирту можуть бути надані тільки держпідприємствам. Власне, в умовах нелібералізованого виробництва спирту в Україні продати "Укрспирт" можна тільки за ціною металобрухту. Ми сподіваємося, що наступного тижня цей закон про демонополізацію спиртової галузі буде ухвалено і в пакеті з цим буде здійснена підготовка до приватизації "Укрспирту", - пояснила Ковалів.

Ключові слова: Укрспирт, Україна

Інтерв'ю
Ірина Чернишова
Зараз стрімкі зміни, передусім у технічній сфері, охопили навіть аграрний сектор, який має репутацію чи не найконсервативнішої галузі економіки. Не дивно, що часто зусилля власників господарств, спрямовані на впровадження змін, зустрічають... Подробнее
Коли на землі буде впевнений власник, який міцно стоїть на ногах, він дбатиме про її благополуччя, сприятиме збагаченню рідного краю. Опорою для розвитку села є сільгоспвиробники середнього рівня, сімейні фермерські господарства. З початку... Подробнее

1
0