Спецможливості
Новини

Виробники, переробники і продавці виступають за підвищення якості та зниження вартості сільгосппродукції

22.05.2018
1139
Виробники, переробники і продавці виступають за підвищення якості та зниження вартості сільгосппродукції фото, ілюстрація

22 травня 2018 року розпочав свою роботу Клуб стратегічних партнерів, який об’єднує усіх представників ринку – виробників, переробників, торговельні мережі та  рестораторів, повідомляє propozitsiya.com.

Передумовою створення Клубу стало зниження промислового виробництва овочів, про що повідомили на установчому засіданні Клубу стратегічних партнерів плодоовочевого ринку, заснованого компанією Syngenta в Україні та проектом USAID «Підтримка аграрного сільського розвитку» («Агросільрозвиток»).

Компанія Syngenta прагне бути надійним партнером для своїх клієнтів та інноваційним лідером галузі. «Ми маємо намір вчасно визначати  виклики індустрії, потреби споживачів  і розробляти кращі рішення для агробізнесу. Очевидно, що для стабільного розвитку українському ринку овочів і фруктів бракує ефективних комунікацій та взаємодії з його гравцями.  Створення Клубу допоможе  об’єднати учасників ринку. Стабільний прибутковий ринок овочів і фруктів із якісною продукцією в кінцевому підсумку -важливий доказ для усіх учасників агросектору».

Та не менш важливою є потреба українців у якісних овочах і фруктах вітчизняного виробництва за доступною ціною, зазначає  Гербахд Рогенхофер, генеральний директор компанії Syngenta в  Україні: «Упродовж останніх кількох років різко змінилися потреби й уподобання плодоовочевого ринку. Зміна в потребах споживача вимагає зміни підходів до ведення бізнесу».

За оцінкою компанії Syngenta, «загальна площа промислового вирощування овочів і фруктів в Україні за останні роки зменшилася майже на 20% (із 202 до 167 тис. га), картоплі – на 25% (із 67 до 50 тис. га), - наголосив Микола Довгаль, керівник підрозділу маркетингу захисту засобів рослин компанії Syngenta. - Обсяг ринку ЗЗР теж поступово знижується, а недостатнє застосування інтенсивних технологій і як наслідок – отримання продукції низької якості й висока конкуренція, в тому числі імпортної продукції, призводять до скорочення українського ринку  овочів і фруктів та втрати прибутків». «З огляду на це ми  вважаємо, що створення Клубу стратегічних партнерів плодоовочевого бізнесу – це необхідний крок уперед. Через регулярну комунікацію з різними учасниками цього ринку ми зможемо виявити нові перспективні напрями просування українських плодів і овочів як на внутрішньому,  так і на зовнішньому ринках. Щороку в світі збільшується кількість держав, що імпортують овочі. Поряд з найбільшими традиційними імпортерами (США, Західна Європа, Японія) швидко нарощують частку імпорту Китай, Індія, Арабські Емірати. Тобто світове споживання плодів, овочів та картоплі зростає. Це прекрасний шанс для українських виробників зайняти свої ніші на світовому ринку. До того ж наші спільні дії спрямовані на підвищення культури споживання плодоовочевої продукції  в Україні – з точки зору безпечності і якості продуктів для споживання, покращеного асортименту, вирівнювання сезонності в пропозиції, нових видів та форм пакування, переробки, передпродажної підготовки, тощо" - підсумовує Довгаль.

Інтерв'ю
Всі ми неодноразово чули, що збільшення продуктивності зернозбиральних комбайнів можливе лише завдяки впровадженню сучасних рішень автоматизації робочого процесу. Адже розширення каналу проходження маси в комбайнах дедалі більше... Подробнее
«Зернові технології-2018» закінчили виставковий сезон для аграрної галузі, адже незабаром — відкриття нового сезону, польового. Для УПЕК, власника підприємства «Лозівські машини», одного з флагманів вітчизняного сільськогосподарського... Подробнее

1
0