Спецможливості
Новини

Проблеми агровиробників з деокупованих територій починають вирішуватись

06.12.2023
428
Проблеми агровиробників з деокупованих територій починають вирішуватись фото, ілюстрація

5 грудня відбулося перше засідання міжвідомчої робочої групи щодо вирішення проблемних питань агровиробників, які здійснюють діяльність на деокупованих територіях, сформованої Мінагрополітики за результатами слухань Аграрного комітету ВРУ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

Експерти Всеукраїнської Аграрної Ради, яка за підтримки Програми USAID АГРО реалізує проект «Підтримка агро-ММСП, які постраждали від активних бойових дій або тимчасової окупації російської федерації» надали до розгляду низку пропозицій, дві з яких були повністю погоджені учасниками робочої групи, а саме:

  1. Внести зміни до визначення зони високого воєнного ризику, для цілей пільгового кредитування 5-7-9, з метою продовження пільгового кредитування постраждалих територій.
  2. Надати можливість аграріям, які зареєстровані на територіях активних бойових дій та провадять господарську діяльність на інший контрольованій території України отримувати пільгові кредити за програмою 5-7-9.

Нагадуємо, що ВАР за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) впроваджує спільний проєкт з юридичної та іншої експертної підтримки агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією.

Завдяки проєкту постраждалі сільгоспвиробники отримають індивідуальну консультативну допомогу з питань земельного, аграрного, податкового законодавства тощо. Для оперативної юридичної підтримки звертайтесь на гарячу лінію  за номером 067 503 19 08.

Інтерв'ю
Corteva Agriscience — міжнародна сільськогосподарська компанія, яка чи не першою з найпотужніших аграрних компаній світу повністю припинила свою діяльність у рф через її воєнну агресію в Україні. Ситуація в країні, звісно, вплинула на... Подробнее
Георгій Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України
Ідея спалювати в котлах ТЕЦ солому ще в 80-х здалася б смішною. Однак зараз учені бачать не тільки можливість замінити ним, кукурудзяним і соняшним бадиллям дві третини газу, але й доводять, що тепло

1
0