Спецможливості
Новини

Уряд затвердив план дерегуляція агросектору

26.08.2016
1236
Уряд затвердив план дерегуляція агросектору фото, ілюстрація
засідання уряду

План містить заходи щодо спрощення умов для бізнесу в аграрній і будівельній галузі, енергетиці, телекомунікаціях та в харчовій галузі.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку

Кабінет Міністрів погодив план заходів щодо дерегуляції господарської діяльності на 2016-17 роки. Відповідне розпорядження було затверджено на засіданні Уряду.

Оновлений план заходів щодо дерегуляції налічує 114 пунктів, які стосуються зменшення регуляторного тиску як в окремих галузях, так і в підприємницькій діяльності в цілому. Так, план містить заходи щодо спрощення умов для бізнесу в аграрній і будівельній галузі, енергетиці, телекомунікаціях та в харчовій галузі.

Крім того, затверджено заходи по зменшенню кількості органів державного нагляду (контролю), а також відкриття доступу до надання публічних послуг, спрощення процедур митного і податкового регулювання тощо.

Голова Міністерства економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначив, що ця важлива реформа покращить інвестиційний клімат в Україні, сприятиме створенню нових робочих місць та покращить позицію України у міжнародних бізнес-рейтингах.

Минулий план з дерегуляції, з урахуванням етапності, був виконаний майже на 60%. Тож більша частина оновленого плану - це нові завдання, які додавались з урахуванням пропозицій, які надходили в Мінекономрозвитку під час обговорення.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов додав, що було залучено представників об’єднань і асоціацій, громадських організацій, міністерств і відомств, для того, щоб план відображав найбільш болючі потреби бізнесу.

Рішення багатьох питань, що містяться в оновленому плані дерегуляції, як і раніше, залежать від ефективної роботи Верховної Ради України. Втім, величезну частину робіт мають виконати відповідні центральні органи влади.

Після реєстрації план дерегуляції на 2016-17 роки буде розміщено на порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Інтерв'ю
Клінт Мартін
11 липня 2016 року Україна і Канада підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі. Це найбільша угода такого плану після ЗВТ з Євросоюзом. 
14-15 березня в Одесі пройшов черговий конгрес "Органічна Україна". Органічне землеробство, як і кожне явище, має як своїх прихильників, так і своїх противників. І у тих, і у інших є свої аргументи. Тож сьогодні редакція сайту «Пропозиція... Подробнее

1
0