Спецможливості
Новини

Площі під пшеницею в Індії можуть досягти історичного рекорду

15.12.2019
1078
Площі під пшеницею в Індії можуть досягти історичного рекорду фото, ілюстрація

Рясні мусони спонукають індійських фермерів сіяти пшеницю замість бобових.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на cogencis.com.

Хороші запаси вологи дають змогу вирощувати пшеницю, яка приносить індійським фермерам більші доходи, ніж бобові або гірчиця, до того ж вона менше уражується шкідниками. Так що виробництво пшениці може збільшитися вже п’ятий рік поспіль. 

Якщо погода буде сприятливою і темпи сівби зберігатимуться, площі під пшеницею перевищать попередній рекорд у 31,5 млн га і складуть близько 32 млн га.

Чергове зростання посівних площ цього року може призвести до зниження цін і перевиробництва. Уряд уже прогнозує проблему перевиробництва і накопичення надлишкових товарних запасів. Сезон сівби підійшов до екватору, а вже засіяно 15,1 млн га, що на 7% більше, ніж на аналогічну дату торік.

«За нашими оцінками, в 2018/19 МР, що тривав з липня по червень, валовий збір пшениці становив 98–99 млн т, а цього сезону ми очікуємо зростання виробництва на 8–10%. Ми очікуємо, що погода забезпечить хорошу врожайність», — говорить секретар Всеіндійської асоціації борошномелів Віна Шарма.

Цьогорічний мусон у липні-вересні приніс опадів на 10% більше середнього багаторічного значення і став найінтенсивнішим за останні 25 років. А в основних штатах-виробниках пшениці мусон продовжився і в жовтні, принісши додаткову вологу.

В результаті рівень води у водосховищах вищий за середній багаторічний. Оскільки пшениця в Індії вирощується переважно на поливі, це означає, що площа під культурою скоріше за все зросте. Деякі фахівці зі штатів —основних виробників пшениці вважають, що посівні площі можуть зрости на 10%.

 

Ключові слова: пшениця, зерно, опади

Інтерв'ю
Майже два роки Україна відважно бореться з навалою росіян, які повномасштабно вторглися на наші землі. А загалом, дев’ять років ми відстоюємо справедливість. Однак, якою ціною? Ціною життів, сліз, горя, інфраструктури, земель… Сьогодні... Подробнее
За використання сучасних засобів захисту рослин найбільшої їхньої ефективності вдається досягти лише за строго виконання трьох основних умов: правильного вибору препарату, оптимальних термінів внесення та чіткого дотримання технології... Подробнее

1
0