Спецвозможности
Новости

Паперові складські документи на зерно відтепер у цифровій формі

30.03.2022
324
Паперові складські документи на зерно відтепер у цифровій формі фото, иллюстрация

Мінагрополітики України наказом від 21.03.2022 р. № 185 змінило порядок ведення основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийняте на зберігання, і реєстру зернового складу.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Вводиться цифрова форма паперового складського документа на зерно, яка визначена як документ, який містить в електронній формі всі реквізити відповідного складського документа на зерно (складської квитанції на зерно, простого та подвійного складського свідоцтва).

При цьому уточнюється, що цифрова форма паперового складського документа на зерно може бути роздрукована на звичайному папері відповідного формату із збереженням форми бланка складського документа на зерно, встановленого законодавством України.

«При заповненні обов'язкових реквізитів цифрової форми паперового складського документа на зерно, складського документа на зерно (заставне зерно) до реєстру зернового складу (в електронному вигляді) вносяться відомості з присвоєнням їм порядкового номера про складський документ на зерно, на яке такий документ було виписано», — вказується у наказі.

Интервью
В развитых странах агрострахование уже давно применяется как эффективный инструмент развития агробизнеса, в Украине страхование рисков сельского хозяйства все еще находится на стадии развития. Что
Компания ДП «ТАК» (на ринке — с 2013 г.), входившая в состав группы компаний «ТАК», известна в Украине как надежный дистрибьютор и соорганизатор «Битвы Агротитанов». Недавно ДП «ТАК» отделилась от группы компаний «ТАК» и стала... Подробнее

1
0