Спецвозможности
Новости

Окупанти знищують сільськогосподарську техніку та мінують поля

25.03.2022
388
Окупанти знищують сільськогосподарську техніку та мінують поля фото, иллюстрация

Окупаційні війська продовжують порушувати норми міжнародного гуманітарного права в Україні — зокрема, своїм мінуванням вони загрожують посівній кампанії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на hromadske.ua.

У Генеральному штабі ЗСУ стверджують, що росіяни вдаються до хаотичного мінування місцевості, а також знищують сільськогосподарську техніку в окремих регіонах України. 

Крім того, Генштаб розповідає, що на окупованій частині Запорізької області росіяни почали вилучати паливо в аграріїв та інших цивільних людей, аби в такий спосіб побороти проблеми з логістичним забезпеченням.

Окрім того, окупанти масово реквізують техніку для проведення інженерних робіт, побудови укріплень та для використання як тягачів для бронетехніки. За даними розвідників, до робіт примусово залучають місцеве населення в окупованих населених пунктах.

Интервью
Осенью 2018-го гипермаркет «Ашан Украина» запускает проект «Фермерские товары» - на полках магазинов будут продаваться продукты, поставленные напрямую украинскими фермерами. О том, как будут выбирать
В развитых странах агрострахование уже давно применяется как эффективный инструмент развития агробизнеса, в Украине страхование рисков сельского хозяйства все еще находится на стадии развития. Что

1
0