Спецможливості
Новини

НІБУЛОН увів в експлуатацію нові силоси на терміналі в Херсонській області

21.12.2020
751
НІБУЛОН увів в експлуатацію нові силоси на терміналі в Херсонській області фото, ілюстрація

Тепер херсонське підприємство компанії «НІБУЛОН» може прийняти та одночасно зберігати 97,9 тис. тонн збіжжя, адже збудовані додаткові ємності для зберігання зерна уже прийняті в експлуатацію та повністю готові до роботи. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на nibulon.com.

А загальний обсяг потужностей для зберігання зерна компанії «НІБУЛОН» складає 2,25 млн тонн, що є найбільшим в Україні!

Потужний перевантажувальний термінал філії «Голопристанська» у Херсонській області працює усього три роки, і за цей час прийнято уже близько 830 тис. тонн збіжжя. 

З кожним роком попит на якісні послуги підприємства лише ріс, зросла і кількість сільгоспвиробників-партнерів.

Щоб задовільнити потреби аграріїв регіону, «НІБУЛОН» збільшив потужності зі зберігання зерна філії «Голопристанська» на 21,9 тис. тонн. 

Тепер цей річковий перевантажувальний термінал є найбільшим серед підприємств компанії на Херсонщині з одночасною можливістю зберігання збіжжя у 97,9 тис. тонн. Його робота збільшить річний обсяг перевантажень та зменшить завантаженість українських автошляхів.

Сьогодні філія «Голопристанська» разом з новим приєднаним та випробуваним комплексом працює на повну, продовжуючи переорієнтовувати зернові вантажопотоки регіону на водний транспорт.

Найближчими днями розпочнуть роботу й додаткові ємності, адже до філії річкою уже прямують 4 тис. тонн пшениці, які будуть передані на зберігання. 

Інтерв'ю
Зараз багато говориться про деградацію грунтів. Сайт propozitsiya.com попросив детальніше прояснити суть проблеми і порадити шляхи її вирішення генерального директора Інституту охорони грунтів Ігоря Яцука. І він дав докладне інтерв’ю.   Як... Подробнее
Demydov1
В унікальній споруді на території арктичного архіпелагу Свальбард у Норвегії не так давно офіційно відкрито Всесвітнє сховище насіння. Дбаючи про майбутнє планети, людство прагне зберегти генофонд

1
0