Спецвозможности
Новости

На росії офіційно заявили про намір вивозити крадене українське зерно

09.06.2022
610
На росії офіційно заявили про намір вивозити крадене українське зерно фото, иллюстрация

На росії заявили, що порти окупованих Маріуполя та Бердянська «готові до навантаження зерна», яке окупанти мають намір вкрасти в Україні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на petrimazepa.com.

У Бердянську перші кораблі зі вкраденим зерном обіцяють відправити вже цього тижня, а з Мелітополя у вівторок вивезли до Криму 11 вагонів викраденого зерна.

Про те, що порти Бердянська та Маріуполя «готові до навантаження зерна», заявив учора глава міністерства нападу росії сергій шойгу. ТАРС вже з посиланням на окупаційну «владу» Бердянська анонсувала відправку перших суден із краденим зерном до кінця тижня.

Тим часом, окупанти продовжують вивозити зерно і з Мелітополя — лише за вівторок на Мелітопольському елеваторі завантажили та вивезли 11 вагонів зерна, яке було вкрадено у місцевих аграріїв та підприємств.

«Всім чудово відомий напрямок, куди окупанти відправлять наш урожай — у Крим», — наголошує видання «Новини Мелітополя».

Интервью
Немец Дитрих Трайс уже 20 лет живет и работает в Украине. За это время он привел в страну инвесторов, которые вложили сюда десятки миллионов долларов. В последние годы господин Дитрих работал директором агрофирмы сначала у одного, потом у... Подробнее
Ма­рек Руж­няк— влас­ник гру­пи ком­паній Agro-Land Group
Уже несколько лет в Украине приобретает популярность стрип-тилл, полосная технология обработки почвы, и польская компания Agro-Land - один из ее «первопроходцев» у себя на родине и активный

1
0