Спецвозможности
Новости

На Дніпропетровщині ворог спалив 90 га озимого ячменю

06.07.2022
296
На Дніпропетровщині ворог спалив 90 га озимого ячменю фото, иллюстрация

Ворог дедалі частіше обстрілює українські поля намагаючись послабити наші ресурси. Спалює врожай, створюючи продовольчу кризу. Шукають в полях укріплені пункти, які знищить вогонь. Російські окупаційні війська вчиняють злочини проти людяності, проти мирного населення, виконують злочинні накази.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

«Знову обстріли, знову Криворізький район. Сьогодні окупанти поцілили по територіям Зеленодольської та Широківської громад, через що сталися пожежі на полях. У Широківській громаді горіло майже 90 га озимого ячменю, вогонь вже загасили», — написав Микола Лукашук.

Вдарили окупанти і по території Апостолівської громади, там зайнялася суха трава.
Окрім цього, у Великій Костромці через ворожий обстріл частково пошкоджено будівлю школи та дитсадка.

На щастя, всюди минулося без постраждалих.

Раніше у Зеленодольську Криворізького району ворог поцілив у сільгосппідприємство та знищив склад, у якому було 40 тонн зерна.

Интервью
В середине декабря официально было сообщено о создании новой общественной организации - «Всеукраинского аграрного форума», целью которой является объединение всех сельскохозяйственных организаций для совместной продуктивной работы и... Подробнее
Заріпов Андрій
Неблагоприятные погодные условия часто вызывают потерю части урожая. Но аграрии могут сохранить финансовую стабильность с помощью агрострахования.

1
0