Спецможливості
Новини

Мобільні залізничні перевезення вигідні для великих обсягів зерна, - Agricom Group

24.04.2017
1585
Мобільні залізничні перевезення вигідні для великих обсягів зерна, - Agricom Group фото, ілюстрація

Для перевезення зерна з елеваторів у порт сільгоспвиробники переходять на мобільну залізничну перевалку. Економічний ефект для партії у 5000 т становитить щонайменше $15 тис. Про це розповів керівник департаменту логістики компанії Agricom Group Олександр Смокотін газеті «АгроМаркет» повідомляє propozitsiya.com.

Запровадивши власний проект мобільної перевалки зерна, Agricom Group суттєво здешевила логістичну складову, стверджує О. Смокотін.

На думку фахівця, для максимально швидкого перевезення з мінімальними втратами важлива, перш за все, правильна організація логістичного ланцюжка «склад — авто — подача вагонів — залізнична перевалка — залізнична доставка». Інші фактори успіху – такі ж, як і в будь-якій іншій галузі: достатні ресурси, відповідний рівень підготовки технічного персоналу, високоякісна спецтехніка й обладнання.

«Послуги мобільної залізничної перевалки дозволяють щонайменше вдвічі зменшити вартість логістики в порт і заощадити 3-5 $/т зерна. Для партії в 5000 т економічний ефект становитиме від $15 000-25 000. Agricom Group ця технологія дозволила заощадити понад $250 000, і, що не менш важливо, ми виконали свої зобов’язання по експортних контрактах і доставили зерно в порти з усіх наших підприємств і кластерів у розпал сезону, тобто в період гострого дефіциту рухомого складу», - повідомив О. Смокотін.

Досвід Agricom Group свідчить, що за дотримання певних умов технологія мобільної залізничної перевалки за допомогою бункера-перевантажувача може стати у пригоді, значно здешевивши доставку зерна в порт. 

Ключові слова: Agricom Group

Інтерв'ю
Тарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України
Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий визначив органічний напрямок як один із головних у роботі Мінагрополітики на цей рік. "Це одне з питань, яке мене особисто хвилює і за яке
Директор фірми "Скок Агро" Сергій Скок
Керівник стартапу, у якого вже з’явилося двоє конкурентів, - про важливість моніторингу ущільнення грунту, еволюцію методів вимірювання ущільнення і боротьбу з останнім.    - Ваш стартап «Скок Агро» зосередився на вдосконаленні методів... Подробнее

1
0