Спецвозможности
Новости

Масова посівна розпочнеться після 16 квітня, – Дмитро Соломчук

29.03.2023
526
Масова посівна розпочнеться після 16 квітня, – Дмитро Соломчук фото, иллюстрация

Член комітету Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук прогнозує, що масове проведення весняної посівної кампанії в усіх областях України розпочнеться після 16 квітня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«В Україну прийшло похолодання, дощі і сніг. І зрозуміло, що масова посівна кампанія по всій території розпочнеться після Великодня. Після 16 квітня», – сказав Д. Соломчук.

Разом з цим він зазначив, що в багатьох регіонах країни вже стартувала посівна – наразі аграрії засіяли близько 300 тис. га.

Також Д. Соломчук наголосив, що на деокупованих територіях України сільськогосподарські землі залишаються замінованими та забрудненими, засіяти їх вдасться лише після обстеження та розмінування.

«Загалом цього року українські аграрії не зможуть засіяти 200-300 тис. га на деокупованих територіях», – вважає депутат.

Интервью
Среди аграриев ходят слухи о возможном банкротстве некоторых крупных дилеров СЗР. В связи с этим как дистрибьюторы, так и покупатели СЗР все чаще задумываются над тем, что дальше будет с рынком пестицидов, как он будет работать, как... Подробнее
Посівам сільськогосподарських культур в Україні шкодять близько 700 видів бур’янів. Усього некультивованих рослин у нашій державі налічується понад 3500 видів. Бур’яни «паразитують» у посівах культур, пригнічуючи їхній потенціал і знижуючи... Подробнее

1
0