Спецвозможности
Новости

Латвія допомогла насінням фермерам Волині

29.04.2022
474
Латвія допомогла насінням фермерам Волині фото, иллюстрация

Латвійський центр сільських консультацій та освіти (ЛЦСКО) допоміг забезпечити посівним матеріалом малих фермерів Волинської області, повідомив директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) Роман Корінець.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на повідомлення Романа Корінця у Facebook.

У НАСДСУ була інформація про потреби фермерів у насінні: разом з Асоціацією фермерів та приватних землевласників України збирали таку інформацію. Шукали можливості для бодай часткового задоволення таких потреб.

Далі було спілкування директора НАСДСУ Романа Корінця з головою правління ЛЦСКО Мартіньшем Цімерманісом. Зійшлися на тому, що, зважаючи на реальні можливості, треба концентруватися на допомозі фермерам однієї області. Обрали Волинську. 

І ось насіння через доволі короткий проміжок часу, як на часи війни, надійшло на адресу керівника Волинської обласної асоціації  фермерів Руслана Хомича.

 Надане латвійськими друзями насіння роздано більш ніж 50 малим та середнім господарствам Волинської області! 

«Друг пізнається в біді. Це про Латвійський центр сільських консультацій та освіти (ЛЦСКО), про людей, які там працюють — давніх друзів і партнерів Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ)», — написав Роман Корінець.

Интервью
Председатель ассоциации «Укрцукор», председатель ГО «Всеукраинская аграрная рада», а также лидер ряда общественных организаций Андрей Дикун в ходе I Международного конгресса для производителей и
Українська делегація на продовольчій виставці в Японії. Крайній праворуч - Юрій Луценко
Япония, как известно, - одна из самых богатых стран мира. При этом по количеству населения лишь немного уступает России. А еще очень ограничена в земельных ресурсах, поэтому большинством продуктов обеспечить себя не может. Это делает рынок... Подробнее

1
0