Спецвозможности
Новости

Кордон на замку — Одеська ОВА заборонила виїзд сільгосптехніки за межі області

19.06.2022
534
Кордон на замку — Одеська ОВА заборонила виїзд сільгосптехніки за межі області фото, иллюстрация

Своє рішення в адміністрації пояснюють необхідністю забезпечення продовольчої безпеки Одеської області та України в цілому.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі директорки департаменту аграрної політики одеської ОВА Алли Стоянової.

Також в адміністрації наголосили на важливості проведення збиральної кампанії ранніх зернових культур на території області.

Тому, з метою забезпечення збиральної компанії по всіх категоріях господарств, особливо малих та середніх, тимчасово, на період з 10 червня 2022 по 25 липня 2022 року (включно), обмежили виїзд зернозбиральної техніки, зареєстрованої на території Одеської області, за межі області.

Сільгосппідприємствам та ФОП, які є землевласниками (користувачами) земель сільськогосподарського призначення та мають цьогоріч посіви ранніх зернових та зернобобових культур необхідно забезпечити своєчасний та ефективний збір врожаю.

Нагадуємо, 12 червня аграрії Одеської області першими в Україні розпочали жнива-2022.

Ключевые слова: Одещина, жнива 2022

Интервью
С каждым годом украинский агробизнес становится более инновационным, высокотехнологичным и сложным. Такие глобальные изменения в некогда привычном и традиционном для Украины секторе требуют от управленца новых подходов к ведению бизнеса и... Подробнее
Компания Agrieye появилась только год назад, но уже успела выйти на рынки Перу, Эквадора, Пакистана, Малайзии, США, Норвегии, Кении, Египта. Как говорит основатель и генеральный директор компании AGRIEYE Андрей Севрюков: “Основной мой вид... Подробнее

1
0