Спецвозможности
Новости

Компанія Väderstad AB висловлює свою підтримку Україні

18.03.2022
266
Компанія Väderstad AB висловлює свою підтримку Україні фото, иллюстрация

Компанія Väderstad несе відповідальність за підтримку фермерів та виробництво продуктів харчування в усьому світі, виготовляючи, продаючи та обслуговуючи сільськогосподарську техніку для обробітку ґрунту та сівби.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Väderstad.

У зв'язку з ситуацією, яку ми бачимо зараз, коли російський режим і військові атакують Україну, ми зупинили розміщення замовлень на нові машини з Росії й працюємо над скасуванням вже існуючих замовлень російських дилерів та фермерів.

Ми від усього серця хвилюємось за наших співробітників, дилерів та клієнтів в Україні. Те, що зараз відбувається, є новим і темним розділом в історії світу та Європи. 

Для підтримки українського народу ТОВ «Ведерстад» перерахувало 2 мільйони гривень, а компанія Väderstad AB перерахувала ще 50 000 євро УВКБ ООН на підтримку гуманітарних цілей в Україні.

Интервью
Николай Горбачев, руководитель New World Grain Ukraine (Soufflet Group), президент Украинской Зерновой Ассоциации
Для успешного ведения агробизнеса мало вырастить и собрать хороший урожай, нужно еще уметь его продать. Об основных принципах работы зернового трейдинга в Украине propozitsiya.com рассказал
В Украине все чаще говорят о смерти аграрной науки, и о неэффективности работы НААН. О возможных вариантах выхода науки из кризиса и о перспективных разработках ученых в интервью propozitsiya.com

1
0