Спецможливості
Новини

Компанія «ТАС Агро» завершила збирання пізніх зернових культур

25.11.2020
800
 Компанія «ТАС Агро» завершила збирання пізніх зернових культур фото, ілюстрація

Виробничі підрозділи компанії «ТАС Агро» завершили збір пізніх зернових культур. Станом на 24 листопада урожай зібрано із 100% запланованих площ, з яких отримано більше 360 тис. т сільгосппродукції. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

«Сьогодні усі структурні підрозділи компанії «ТАС Агро» задіяні у виробничому процесі. Наш агрохолдинг працює у п’яти регіонах України, у різних природно-кліматичних зонах. Можемо констатувати, що цьогорічні погодні умови на півночі країни були значно сприятливіші ніж у південних регіонах, це завадило продемонструвати високі загальні показники урожайності. Погодній фактор і став визначальним для жнив 2020 року в компанії», — розповів Віктор Белкот, директор із виробництва ТОВ «ТАС Агро».

«Компанія також завершила збирання кукурудзи. Наразі обмолочено 36 тис. га, з яких отримано понад 230 тис. т продукції. Середня врожайність кукурудзи становить 7 т/га, проте на Чернігівщині вдалося зібрати майже 10 т/га», — зазначив Віктор Белкот.

Незважаючи на усі кризові явища 2020 року, несприятливі погодні умови, пандемію, компанія «ТАС Агро» продовжує стабільно демонструвати високі показники врожайності та прибутковості.

Наразі усі сили та енергія направлені на підготовку до нового аграрного сезону. Успішно завершено осінню посівну кампанію. Зокрема, засіяно більше 11,4 тис. га озимої пшениці та 1,3 тис. га озимого ріпаку.

Більшість посівів знаходяться у задовільному та хорошому стані, мають розвинені сходи. На фінішному етапі перебувають роботи із основного обробітку ґрунту під посів ярих культур. На сьогодні оброблено 40 тис. га із запланованих 48 тис. га.

Продовжується внесення мінеральних добрив.

 

Інтерв'ю
Фінансування по-новому. Як міжнародний бізнес допомагає малим та середнім агрогосподарствам України втриматися на ногах у надскладних умовах. Будьмо відвертими: українських фермерів ніхто особливо не «балував» пільговими умовами співпраці... Подробнее
Нова кліматична політика ЄС і міжнародних організацій викликала занепокоєння широких кіл виробників по всьому світі. Адже вона вимагає закрити цілі галузі. І хоча йдеться передусім про видобуток корисних копалин, енергетику і металургію,... Подробнее

1
0