Спецвозможности
Новости

Компанія FMC йде з росії

18.04.2022
341
Компанія FMC йде з росії фото, иллюстрация

Компанія FMC повністю зупиняє бізнес у Російській Федерації, відповідне рішення набуло чинності 14 квітня 2022 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на повідомлення «FMC Україна» у Facebook

Корпорація не могла залишатися осторонь та ігнорувати військові злочини, порушення прав людини та інші звірства, вчинені російськими військовими в Україні.

Ведення бізнесу FMC в Росії є неможливим, і цінності компанії не дозволяють їй працювати та розвивати свій бізнес у країні, яка несе відповідальність за війну.

Компанія FMC сподівається, що ця жахлива війна і насильство скоро закінчаться.

FMC є п'ятою за величиною агрохімічною компанією в світі, найбільшою компанією з продажу засобів захисту рослин. Агрохімічний бізнес компанії FMC охоплює 26 виробничих об’єктів, 23 дослідницьких лабораторії та представництва у понад 70 країнах світу, в тому числі й Україні.

Ключевые слова: компанія FMC, бізнес в росії

Интервью
В украинском сельском хозяйстве, кажется, нет более противоречивой культуры, чем чеснок. С одной стороны, сравнительно высокие и стабильные цены и безраздельное господство импорта на внутреннем рынке должны свидетельствовать о высокой... Подробнее
Сейчас идет горячее обсуждение законопроекта об обороте сельскохозяйственных земель. Сегодня по этому поводу соберется комитет ВР по вопросам аграрной и земельной политики. Накануне мы пообщались с секретарем комитета Иваном Чайкивским,... Подробнее

1
0