Спецможливості
Новини

Які ягоди не купують у нас іноземці

04.09.2016
1713
Які ягоди не купують у нас іноземці фото, ілюстрація
ягоды на экспорт

У цьому році для українських плодів і ягід відкрились ринки Лівії та Індонезії, планується укладання договорів із ОАЕ, Єгиптом та Іраком.

Про це повідомляє Agravery

Голова асоціації Укрсадпром Дмитро Крошка  розповів, що організація визначили 48 найбільших потенційних країн-імпортерів плодів і ягід — Китай, Індія, Індонезія, Нігерія, Японія, Пакистан, В’єтнам, Єгипет, Великобританія, Танзанія, Корея тощо.

За його словами, запит до співпраці із В’єтнамом прийшов іще півтора роки тому, проте дозвільну документацією ще не погоджено. Така ж ситуація із Мексикою, Бразилією та низкою інших країн.

Голова асоціації Укрсадпром Дмитро Крошка повідомив що, приміром, з Індонезією процедура є полегшеною — країни обмінялись відповідними листами із намірами і процес експорту плодової продукції до цієї країни уже стартував — за нашою інформацією, туди вже було відправлено перші 500 тонн яблук.

Він додав, що у цьому році відрились ринки Лівії та Індонезії, крім того планується укладання договорів із ОАЕ, Єгиптом та Іраком.

Голова асоціації сподівається, що незабаром нашими покупцями стануть Китай, Індія та В’єтнам. У наступному році заплановані перемовини щодо експорту із Мексикою та Японією. Якщо говорити у розрізі культур, то найбільше іноземних покупців цікавлять українське яблуко, лохина, вишня та черешня.

Крім того, за його словами, за 2015 рік офіційний експорт яблук склав 5 тисяч тонн, тоді як за перше півріччя 2016 року було експортовано 7 тисяч тонн. Розраховуємо, що за результатами поточного року зможемо втричі перевершити результати сезону 2015.

Нагадаємо, Українські ягоди продаватимуть у Китаї

Ключові слова: ягоди, яблука

Інтерв'ю
Олександр Ярещенко, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН
Ягідництво називають однією із найперспективніших галузей АПК. Саме сюди і початкуючі, і досвідчені аграрії  вкладають великі суми грошей. Про те,  за якими критеріями слід обирати культури
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее

1
0