Спецможливості
Новини

Ізмаїльський район — лідер з постачання овочів

13.06.2022
466
Ізмаїльський район — лідер з постачання овочів фото, ілюстрація

Україні вистачить ранніх овочів для консервації, навіть при тимчасовій окупації частини південних територій країни, повідомив в ефірі інформаційного телемарафону перший віце-президент Торгово-промислової палати України Михайло Непран.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на izbirkom.org.ua.

Через російську окупацію лідером на ринку овочів став Ізмаїльський район на Одещині.

Як зазначив Непран, представники Одеського консервного заводу запевнили, що на огірки і помідори врожай дуже хороший, вже пішов у продаж. Ціна на ранній овоч зараз потихеньку падає.

А щодо забезпечення консервованими овочами, то перший віце-президент ТППУ назвав перспективи хорошими:

«Будуть і свіжі огірки, і помідори, і кабачки. Будуть і консервовані огірки, помідори. Буде й томатна паста. Що саме цікаве тут спрацював ринок. Зараз лідером з овочів став Ізмаїльський район на Одещині. Там якраз понад 300 гектарів засадили помідорами. Переживати немає чого, треба і самим консервувати, тому що домашні огірки і помідори — це дуже смачно. Наші виробники і великі, і фермери моментально відреагували і посадили більше овочів у цьому сезоні».

За його словами, у захопленій Херсонщині окупанти навмисно роблять все для того, щоб не пускати фермерів з молодою овочевою продукцією на територію України.

«В Херсонській області, те що вони вирощували, власне споживання там було буквально 10-20 %. Рештою вони забезпечували всю Україну. Тому окупанти роблять все, щоб не пускати фермерів та ставлять їх в таку позицію або ти робиш те, що ми тобі кажемо, або ти будеш голодувати. Цим людям ми щиро співчуваємо, адже для них це критична ситуація. Але з точки зору права, моралі, совісті, на превеликий жаль, говорити нічого — для росіян це пусті слова», — констатував Непран.

Інтерв'ю
Щорічні демонстраційні поля та заходи, які компанія «Сингента» вже багато років проводить на базі потужних й авторитетних господарств в Україні, стали доброю традицією. Зустрічі та живе спілкування фахівців безпосередньо на полі є вкрай... Подробнее
Переклад колонки Анни Бабіч, експертки з комунікацій та сталого розвитку в сільському господарстві, для видання European Seed Понад 35 років тому, коли британський професор та історик Роберт Конквест опублікував книгу «Жнива скорботи:... Подробнее

1
0