Спецможливості
Новини

З 52 тисяч фермерських господарств в Швейцарії близько 1000 щорічно закриваються

14.11.2018
1223
З 52 тисяч фермерських господарств в Швейцарії близько 1000 щорічно закриваються фото, ілюстрація

У Швейцарії близько 52 тисяч фермерських господарств, в основному невеликих, але близько 1000 з них щорічно закриваються. Зараз в сільському господарстві встановилася така тенденція, що ферм і селянських господарств стає менше. Про це пише www.propozitsiya.com з посиланням на www.swissinfo.ch/rus.

За даними Федерального відомства охорони здоров'я, кожен день дві-три людини в Швейцарії здійснюють самогубство, причому в основному це чоловіки старше 75 років.

У 2016 році уряд Швейцарії прийняв план дій із запобігання самогубства. Десять пунктів плану включають підвищення обізнаності громадськості про проблему, надання швидкої та легкодоступної допомоги, поширення знань про передовій профілактичній роботі в Швейцарії і за кордоном.
Мета полягає в тому, щоб скоротити кількість самогубств в Швейцарії на 25% до 2030 року - іншими словами, запобігти близько 300 самогубств в рік.
Дослідження SNF було проведене вченими з університету Берна на основі даних 90 000 фермерів.

Опитування, проведене Швейцарським національним науковим фондом (SNF), дані якого були опубліковані на вихідних в газеті SonntagsZeitung, показав, що в період між 1991 і 2014 роками 447 швейцарських фермерів покінчили життя самогубством.  У той час як загальний рівень самогубств серед швейцарських чоловіків, що живуть в сільських районах, в останні роки постійно знижувався, саме серед фермерів він виріс. Тенденція помітна з 2003 року, вважають дослідники. Рівень самогубств серед фермерів на 37% вище, ніж серед чоловіків в цілому по сільській регіонах. Основними причинами самогубств серед фермерів є страхи перед майбутнім, фінансові проблеми, відсутність наступників і самотність.

Марк Ріттер (Mark Ritter), президент Об'єднання фермерів Швейцарії, сказав, що цифри «дуже тривожні» і дають уявлення про особисті проблеми, з якими стикаються фермери.

 

Інтерв'ю
Участь у програмі «Кредитний Коридор» від ADAMA дає змогу зберегти бізнес та розвивати агровиробництво. Своїм досвідом поділились два аграрія – з Одещини та Запоріжжя. Програми підтримки українських агровиробників від компанії ADAMA... Подробнее
Каролін Спаанс, радник із питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні
Каролін Спаанс із серпня 2016-го обіймає посаду радника з питань сільського господарства в Посольстві Королівства Нідерланди в Україні. Ми вирішили поцікавитися найбільш перспективними напрямками

1
0