Спецвозможности
Новости

Інституту сільського господарства відправив аграріям 220 т зерна для посівної

08.04.2022
453
Інституту сільського господарства відправив аграріям 220 т зерна для посівної фото, иллюстрация

Аграріям Кіровоградської, Черкаської та Дніпропетровської областей відправили 220 т зерна для посівної з Інституту сільського господарства розташованого у с. Созонівка Кропивницького району.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

За словами директора Інституту сільського господарства Ігоря Семеняка, у цьому році на 15 % збільшилось виробництво насіннєвого матеріалу для посівної.

«З початку війни ми відвантажили господарствам Кіровоградщини й сусідніх областей понад 220 т ярого та озимого ячменю. Нині найбільший попит на це насіння. А також на нішеві культури, такі як еспарцет (рід рослин родини бобових) для корму, коріандр на харчові цілі, а також частково кукурудзи, сої та соняшника‎»‎, — розповів Ігор Семенюк.

Також в інституті розпочинають вирощувати озимі зернові культури, які сільгоспвиробники сіятимуть восени.

Интервью
С развитием агросектора Украины повышаются и требования к специалистам аграрной отрасли. Учебные программы профильных вузов все еще зачастую не отвечают ни требованиям агрокомпаний, ни скорости развития современных технологий в АПК.... Подробнее
В последнее время площадь пустынных и непродуктивных земель в мире постоянно растет. Пустыни уже занимают более 17 млн км2 или около 12% всей поверхности суши. Ученые всего мира обеспокоены такой

1
0