Спецвозможности
Новости

Єврокомісія подасть в суд на шість країн Євросоюзу

02.02.2023
348
Єврокомісія подасть в суд на шість країн Євросоюзу фото, иллюстрация

Європейська комісія подасть апеляцію до Європейського суду проти шести країн Європейського союзу, включаючи Латвію, за нездатність запобігти появі інвазивних чужорідних видів, шкідливих для європейської природи.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delfi.

26 січня Європейська комісія ухвалила рішення звернутися до Європейського суду проти Болгарії, Ірландії, Греції, Італії, Латвії та Португалії за невиконання положень регламенту про запобігання та управління появою та поширенням інвазивних чужорідних видів на території ЄС.

Інвазивні чужорідні види — це рослини та тварини, які в результаті діяльності людини ненавмисно або спеціально опиняються на території, де вони зазвичай не трапляються.

Інвазивні види — одна з п'яти основних причин втрати біорізноманіття в Європі та в усьому світі.

Такі види становлять серйозну загрозу для місцевих рослин та тварин Європи і, за оцінками, щорічно коштують європейській економіці 12 мільярдів євро. Боротьба з інвазивними видами є важливою частиною зусиль ЄС щодо припинення втрати біорізноманіття.

Регламент включає заходи, які мають бути вжиті на всій території ЄС щодо інвазивних чужорідних видів. Шість держав ЄС, на яких Єврокомісія подає до суду, не розробили, не впровадили і не повідомили в ЄС про план дій щодо запобігання найважливішим шляхами появи або поширення інвазивних чужорідних видів.

Интервью
    С каждым годом земельный вопрос становится все острее. Часто законодательные акты инициируют и реализуют люди очень далеки от земли и сельского хозяйства. Поэтому в 2004 году для защиты прав владельцев паев и преодоления коррупции и... Подробнее
основатель и генеральный директор фирмы YouControl Сергей Мильман
Ранней весной, когда вдруг все проснулись и бросились закупать удобрения, западноукраинским аграриям начали звонить от имени известного местного дилера сельхозхимии с выгодными предложениями на условиях предоплаты. Когда товар не приходил... Подробнее

1
0