Спецвозможности
Новости

Грузія припинила експорт пшениці та ячменю

30.06.2022
195
Грузія припинила експорт пшениці та ячменю фото, иллюстрация

У світі поширюється продовольча криза, яка посилилася через війну, яку Росія розпочала проти України — на фоні цього Грузія вирішила заборонити експорт пшениці та ячменю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на 24tv.ua.

Російські окупанти заблокували українські порти, тим самим не даючи можливість вивозити українське продовольство, в першу чергу зернові. Водночас росіяни розграбовують склади українських фермерів.

Такі дії Росії вже призвели до загострення продовольчої кризи у світі. Адже Україна є важливим постачальником кукурудзи, соняшникової олії, пшениці та іншої сільськогосподарської продукції. Зараз в Україні зберігається 25 мільйонів тонн продукції, яку вона не може експортувати через заблоковані порти.

Через це одразу зросли ціни на частину цієї продукції. А деякі країни вирішили обмежити її експорт. Серед таких і Грузія. Уряд країни заборонив експорт пшениці та ячменю з Грузії до 1 липня 2023 року. Відповідний документ уже підписав прем'єр-міністр Грузії Іраклі Гарібашвілі.

В документі чітко вказано, що причиною для заборони на експорт є проблеми з продовольчою безпекою, яка виникла внаслідок російського вторгнення до України.

«З огляду на глобальні проблеми продовольчої безпеки, які виникли внаслідок російсько-української війни, експорт пшениці та ячменю з Грузії заборонений до 1 липня 2023 року», — йдеться в постанові уряду.

Розпочне діяти заборона на експорт пшениці та ячменю з Грузії з 4 липня 2022 року.

Интервью
В апреле 2020 году в компании CLAAS произошли кадровые перестановки. Гельмут Клаас, ее многолетний руководитель и идейный вдохновитель, под руководством которого концерн CLAAS стал именно той компанией, которую сегодня знают на всех... Подробнее
Ежегодно дистрибьюторам украинского аграрного рынка становится все труднее работать. Они вынуждены пересматривать свое отношение к процессу дистрибуции, трансформироваться из просто продавцов материально-технических ценностей (МТЦ) в... Подробнее

1
0