Спецможливості
Новини

Group DF Фірташа через суд скасувала рішення АМКУ про примусовий розділ

03.08.2020
923
Group DF Фірташа через суд скасувала рішення АМКУ про примусовий розділ фото, ілюстрація

 

Господарський суд Києва повністю задовольнив позовні вимоги до Антимонопольного комітету компаній "Рівнеазот", "Черкаський" Азот" і "Сіверодонецьке об'єднання "Азот", що входять в азотний бізнес Group DF Дмитра Фірташа, і визнав недійсним рішення відомства від 5 вересня 2019 року про примусовий поділ цих активів протягом дев'яти місяців. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на БізнесЦензор.
 
"За результатами оцінки наданих позивачами доказів, суд прийняв рішення на користь підприємств азотного бізнесу Group DF. Таким чином, позивачі довели безпідставність висновків АМКУ в тому, що підприємства азотного бізнесу групи займали монопольне становище на ринку азотних мінеральних добрив в 2014-2017 рр. і зловживали цим становищем", - повідомляє Group DF.
 
Рішення означає також незаконність накладення на "НФ Трейдінг Україна" штрафу в розмірі 107 млн ​​грн.
 
Нагадаємо, заводи групи Group DF Дмитра Фірташа подали судовий позов для оскарження рішення Антимонопольного комітету України про монопольне становище на ринку азотних добрив.
 
АМКУ 5 вересня по справі про зловживання групи Дмитра Фірташа на ринку мінеральних добрив в 2014-2017 роках наклав штраф на ТОВ "НФ Трейдінг Україна" в розмірі 107 млн ​​грн, а в відношенні компаній "Сєвєродонецьке об'єднання" Азот "," Рівнеазот " і "Азот" (Черкаси) вирішив застосувати примусовий поділ.
 
У Group DF через холдинг Ostchem входять заводи Черкаський "Азот", "Рівнеазот" і Сіверодонецький "Азот". Менеджмент Дмитра Фірташа також контролює державний "Сумихімпром".
 
86% в Ostchem належить Фірташу. Ще 14% - народному депутату від "Опозиційного блоку" Юлії Льовочкіній, сестрі Сергія Льовочкіна - партнера Фірташа по телеканалу "Інтер" і екс-главі Адміністрації президента Віктора Януковича.

Інтерв'ю
Співзасновники компанії Андрій Марійчин та Олексій Голуб.
«НОВИЙ ЕЛЕВАТОР» свою діяльність розпочав 12 років тому із надання послуг сушіння зерна на обладнанні відомих іноземних виробників. Особливістю роботи цієї компанії, її підходів до роботи, було використання в якості палива для отримання... Подробнее
Засновник Генріх Драйєр з історичним логотипом компанії з часів  заснування та найновіша сівалка точного висіву Amazone Precea
Засновник сучасної групи Amazone (на той момент підприємство називалось «Фабрика з виготовлення сільськогосподарських машин та знарядь H. Dreyer») Генріх Драйєр почав свою діяльність у 1883 році з виробництва зерноочисної машини. Незадовго... Подробнее

1
0