Спецвозможности
Новости

Гранти отримають більш як 70 виробників органічної продукції

03.06.2022
513
Гранти отримають більш як 70 виробників органічної продукції фото, иллюстрация

Більше 70 органічних операторів органічного ринку буде підтримано в рамках грантової програми «Підтримка органічного сектору в Україні», яка ініційована об’єднанням «Органічна Ініціатива».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на organicinfo.ua.

Прийом заявок для участі на першому етапі програми тривав з кінця квітня до 20 травня 2022 року. Основна мета цього етапу — підтримка та збереження операторів органічного ринку: виробників органічних продуктів, переробників, виробників засобів захисту рослин тощо.

На першому етапі було отримано понад 100 заявок з різних регіонів України.

При розгляді заявок пріоритет надавався мікро, малим та середнім підприємствам та малим виробникам, площі яких розташовані на території Житомирської, Київської, Чернігівської, Харківської та Сумської областей, що були окуповані протягом перших місяців вторгнення. Також розглядались заявки з усіх інших регіонів України.

За результатами роботи грантового комітету було попередньо погоджено підтримку більше 70 операторів органічного ринку. Підтримка грантоотримувачам буде надана в різному обсязі.

Интервью
В апреле 2020 году в компании CLAAS произошли кадровые перестановки. Гельмут Клаас, ее многолетний руководитель и идейный вдохновитель, под руководством которого концерн CLAAS стал именно той компанией, которую сегодня знают на всех... Подробнее
Фітопатолог, кандидат с.-г. наук Світлана Чоні
Люди, которые во всем ищут позитив, отмечают, что нынешней весной на полях хотя бы болезни не донимают. «И да, и нет», - комментирует ситуацию менеджер по технической поддержке направления защиты семян компании «Сингента», фитопатолог,... Подробнее

1
0