Спецможливості
Новини

ГК «Прометей» вперше доправила сільгосппродукцію до порту без залучення посередників і зекономила 23% витрат

01.02.2021
652
ГК «Прометей» вперше доправила сільгосппродукцію до порту без залучення посередників і зекономила 23% витрат фото, ілюстрація

Група компаній «Прометей» запустила пілотний проєкт із відправлення сільгосппродукції до порту власними силами, без залучення транспортно-експедиторських компаній. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на prometey.org.ua.

Як пояснюється в повідомленні, до реалізації зазначеної схеми компанія вирішила вдатися у зв'язку зі сформованою ситуацією на ринку залізничних перевезень в Україні і профіцитом рухомого складу. 

«У компанії працює кваліфікований штатний фахівець із залізничної логістики. Для забезпечення максимальної ефективності було прийнято рішення працювати з власником рухомого складу, що дозволило, минаючи посередників, отримати мінімальний тариф оренди вагонів-зерновозів.

На навантаження був направлений логіст компанії для забезпечення контролю навантаження і навчання співробітників елеватора технології пломбуванню вагонів і подальшому оформленню відправки в програмі АС-Клієнт. Для забезпечення збереження вантажів була залучена охоронна компанія», — розкрила деталі проєкту керівник відділу логістики ГК «Прометей» Євгенія Федорук.

Також вона додала, що вагони з першою партією вантажу успішно прибули в порт і вивантажені в повному обсязі.

«Після завершення відвантаження всієї партії фактична калькуляція витрат показала економію на 23%. Скорочення витрат на логістику стало можливим завдяки наступним факторам: сезонне зниження оренди рухомого складу, контроль відвантаження та оформлення вагонів силами логіста компанії», — резюмується в повідомленні.

Інтерв'ю
Ольга Вергелес, менеджер проекту CUTIS
Верховна Рада України 14 березня ратифікувала Угоду про вільну торгівлю з Канадою. Тепер, щоб угода набрала чинності, її має підписати президент України, а також остаточно ратифікувати Сенат і
Вкрай важливо не лише готуватися до придбання землі, але й не втратити земельні ділянки, що є в користуванні агропідприємств уже сьогодні. В цьому контексті вкрай важливо розуміти, на які умови договору оренди, емфітевзису слід звертати... Подробнее

1
0