Спецвозможности
Новости

Ердоган знову обіцяє найближчим часом вирішити питання про коридор для вивезення зерна з України

07.07.2022
243
Ердоган знову обіцяє найближчим часом вирішити питання про коридор для вивезення зерна з України фото, иллюстрация

Анкара спробує протягом 10 днів вирішити з Києвом та москвою питання організації коридору для експорту зерна через порти України, заявив у вівторок президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Ми намагатимемося досягти результату шляхом активізації переговорів із Україною та росією за тиждень або за 10 днів», — сказав президент Туреччини на пресконференції з прем'єром Італії Маріо Драгі в Анкарі.

При цьому Ердоган зазначив, що сама Туреччина не має проблем із постачанням зерна.

Напередодні глава турецького МЗС Мевлют Чавушоглу заявив, що проблему створення безпечного коридору для вивезення зерна з України необхідно вирішувати з дотриманням інтересів і Києва, і москви.

Раніше Ердоган повідомив, що планує провести телефонні переговори з президентом України Володимиром Зеленським і президентом росії володимиром путіним, щоб обговорити зернові коридори.

У червні Чавушоглу заявляв, що в Анкарі вважають здійсненним план ООН щодо вивезення українського зерна. Він повідомив, що обговорюється механізм створення «зернового коридору» в Чорному морі за участю ООН, України, росії та Туреччини.

Интервью
Керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів університету Міссурі-Дельта-Центр Девід Данн
Будущая урожайность примерно на 60% зависит именно от плодородия почвы. Определить, каких элементов не хватает, а каких излишек, поможет анализ почвы. США как один из мировых лидеров в выращивании зерновых и бобовых накопили большой опыт... Подробнее
Роберто Хавельяна
Американское издание Future Farming взяло интервью у Роберто Хавельяны - сотрудника отдела компании John Deere, который занимается перспективными разработками мощных тракторов (серий 7R, 8R и 9R) на ближайшие 20 лет. Представляем его... Подробнее

1
0