Спецможливості
Новини

Елеватори Тернопільської області зупинилися через відсутність локомотивів

16.08.2021
1882
Елеватори Тернопільської області зупинилися через відсутність локомотивів фото, ілюстрація

13 серпня практично всі елеватори Тернопільської області були змушені призупинити роботу з зерновими вантажами через відсутність локомотивів на залізничній станції Тернопіль, повідомив власник корпорації «Збаразький КХП» Олександр Шпак.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку підприємства.

«Через відсутність локомотивів Укрзалізниці станція Тернопіль переповнюється вагонами, а елеватори вже «під зав'язку» заповнені зерном.

Як наслідок, повністю зупинилася робота елеваторів області. Кагати з зерном під відкритим небом починають псуватися. Оперативна інформація, яка надходить з зернопереробних підприємств, свідчить, що на вчорашній день станція Жмеринка «ледве дихала», а станція Тернопіль повністю зупинилася. Більш того, вагони, завантажені зерном, цілодобово стоять на під'їзних шляхах проміжних станцій, чекаючи відправлення», — написав О. Шпак.

«Зазначені події відбуваються в той момент, коли ритмічна робота Укрзалізниці має найбільше значення. Однак замість оперативної і злагодженої роботи залізничників елеватори отримали повну зупинку своєї діяльності. Зерновики фактично паралізовані, не можуть приймати зерно і відвантажувати його, що абсолютно неприпустимо під час жнив. Такі дії керівників Укрзалізниці ми не можемо розцінювати інакше, як диверсію, спрямовану на знищення сільськогосподарської галузі області та пригнічування виробників і реалізаторів зернопродукції», — додав він.

Інтерв'ю
Вже третій рік поспіль у квітні починається масова загибель бджіл. Цього року бджолярі влаштували низку акцій протесту і написали чимало звернень до органів влади. Організатором трьох акцій протесту і автором звернення до президента... Подробнее
Компанія «ТЕРРА» є одним із найбільших українських виробників круп та круп’яних виробів, до асортименту якого входить 165 видів найменувань продукції, частина з якої експортується у 67 країн. Хоч виробництво тут не припинялося ні на день,... Подробнее

1
0