Спецвозможности
Новости

«Добродія Фудз» розширила присутність своєї продукції у всіх національних мережах супермаркетів

28.09.2022
192
«Добродія Фудз» розширила присутність своєї продукції у всіх національних мережах супермаркетів фото, иллюстрация

Наразі продукція компанії «Добродія Фудз» під ТМ «Добродія», San Grano та WOWСЯНКА представлена на поличках усіх національних мереж супермаркетів (близько 2300 магазинів).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз «Добродія Фудз».

Також у поточному році «Добродія Фудз» розпочала співпрацю з лідером продуктового ритейлу України — компанією АТБ. За досить короткий проміжок часу було успішно пройдено тестовий період в мережі, в результаті чого представленість продукції виробника збільшилась з 750 магазинів до 1160 магазинів (100%-а представленість).

«Ми не зупиняємось на досягнутому результаті та вже на жовтень плануємо погодити з АТБ розширення робочого асортименту до 8-10 SKU. Також відновили постачання продукції та реалізацію стратегії розвитку асортименту «Добродії Фудз» у ряді мереж: «Сільпо», «Фора», Fozzy, «ЕКО маркет», «Велика Кишеня», «Метро», «Ашан», «Епіцентр», VARUS, NOVUS, «Таврія». Отже, можемо констатувати факт повноцінного відновлення співпраці в каналі національні мережі та свою готовність розвивати наше партнерство», — розказав Анатолій Гаврилей, директор комерційний із питань національних ринків збуту компанії «Добродія Фудз».

У багатьох мережах представлені каші ТМ «Добродія» зі спеціальною наліпкою «Добро в дії». Придбавши цю продукцію, кожен покупець може долучитись до допомоги постраждалим від війни українцям. 

Нагадаємо, що ще на початку літа «Добродія Фудз» ініціювала соціальний проєкт «Добро в дії» від ТМ «Добродія», метою якого є підтримка України з боку компанії та споживачів її продукції. При покупці пластівців із наліпкою, 1 грн від їх вартості відраховується до благодійного фонду, що опікується проблемами та потребами територіальних громад. Наразі «Добродія Фудз» вже перерахувала до фонду «Семаргл» 112 тис. грн.

Интервью
Міністерство аграрної політики, Ярослав Краснопольський
Недавние изменения в составе правительства могут коснуться  и деятельности Министерства аграрной политики и продовольствия. Что изменилось и каких новаций ожидать? С этим вопросом мы обратились к
О перспективах выращивания не ГМО сои в Украине, а также потенциально интересные ниши соевых продуктов для украинских производителей в интервью рropozitsiya.com рассказала представитель

1
0