Спецвозможности
Новости

Для внутрішнього ринку продуктів вистачить — Мінагрополітики

12.04.2022
335
Для внутрішнього ринку продуктів вистачить — Мінагрополітики фото, иллюстрация

Україна може скоротити експорт, проте внутрішній попит буде повністю закритий вітчизняними продуктами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на lb.ua.

Міністерство аграрної політики та продовольства виключає можливість виникнення дефіциту на яйця, м'ясо птиці, молоко та овочі: у відомстві впевнені, що внутрішній ринок України буде стабільним, заявив заступник очільника Мінагрополітики Тарас Висоцький.

Тепличні овочі цього року стануть менш доступними. Хоча чиновник зазначив, що такі овочі «завжди були преміальними».

Водночас овочі, що входять до борщового набору (картопля, капуста, морква та буряк), будуть доступні кожному.

Представник міністерства пояснив, що у західних і центральних областях під них будуть збільшені площі. Крім того, їх виробництво планують утримати на рівні завдяки спільному проєкту уряду та міжнародних партнерів «Сади перемоги».

«Все це дозволить перекрити часткове зменшення виробництва на Півдні та Сході для того, щоб усіх українців забезпечити відповідною овочевою продукцією», — зазначив Висоцький.

Интервью
До цього господарства у мене особливе ставлення — дуже поважаю фахівців, які працюють тут за їхню людяність, відкритість і готовність завжди прийти на допомогу. Коли я з донькою втікала від війни (а самі ми з Києва), то тимчасовий притулок... Подробнее
Все мы любим в выходные побаловать родных и близких походом в приличный ресторан, кафе, чтобы посидеть, пообщаться, отдохнуть. А Вы в курсе, что представители HoReCa давно мечтают о сотрудничестве

1
0