Спецможливості
Новини

Депутати розглянули майже 650 правок до земельного законопроєкту

20.02.2020
689
Депутати розглянули майже 650 правок до земельного законопроєкту фото, ілюстрація

Верховна Рада України станом на 19 лютого 2020 р. розглянула 649 поправок з 4018 до законопроєкту про обіг земель сільгосппризначення (№2178-10).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт ВР. 

Для участі в пленарному засіданні зареєструвалося 283 народних депутата.

Парламентарі розглядали поправки про внесення змін до статті 130 «Придбання права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» Земельного кодексу.

За результатами голосування всі поправки, на яких наполягали їх автори, відхилені.

Відхилені поправки стосувалися: концентрації землі в однієї фізичної особи (пропонувалося обмежити для громадян України та фізичних осіб-підприємців — не більше 100 га на одну особу, не більше — 500 га, для однієї юридичної особи — 5 тис. га; у межах однієї об'єднаної територіальної громади не повинна перевищувати 35% земель сільськогосподарського призначення такої громади; в межах території області або АР Крим не повинна перевищувати 3 тис. га земель сільськогосподарського призначення для товарного сільськогосподарського виробництва або для ведення фермерського господарства тощо); заборони внесення права на земельну частку (пай) у статутні капітали господарських товариств; визнання недійсними угод, укладених під час дії заборони на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення до референдуму; заборони внесення права на земельну частку (пай) до статутних капіталів юридичних осіб, установчими документами яких передбачено ведення сільськогосподарського виробництва та інші.

Розгляд поправок буде продовжено на наступному пленарному засіданні.

 

Інтерв'ю
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее
В Україні традиційно нарікають на відірваність освіти від практики, яка виникла ще в радянські часи, коли на виробництві молодим спеціалістам прямим текстом казали: «Забудьте все, чому вас навчали в вузі». Однак деякі аграрні вузи вирішили... Подробнее

1
0