Спецвозможности
Новости

Цукровий завод перероблятиме кукурудзу

21.09.2022
265
Цукровий завод перероблятиме кукурудзу фото, иллюстрация

На Гнідавському цукровому заводі перероблятимуть кукурудзу на біоетанол, розповів заступник директора Гнідавського цукрового заводу Олександр Нікішин.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на gnidava.lt.ua.

«Для такої переробки на біоетанольному заводі вже будується окрема лінія виробництва. Що це дасть для людей? По перше сільгоспвиробникам не потрібно буде витрачати газ на сушіння, адже цьогоріч це виходить дорожче собівартості самої кукурудзи. Ми плануємо цілий рік купувати кукурудзу у людей та виробляти біоетанол», – каже Олександр Нікішин.

Тобто на біоетанольному заводі буде працювати дві лінії виробництва: на мелясі та на кукурудзі.

До слова, у цьому сезоні доведення вологої кукурудзи до базових показників може коштувати близько $50 за тонну. Такими розрахунками поділилася комерційна директорка HarvEast Тетяна Алавердова на міжнародному форумі Agro&Food Security Forum: Grains, Oilseeds, Pulses.

«Якщо ми кажемо, що треба просушити 10% в середньому, бо десь при 25% починають збирати кукурудзу, то $50 на тонні — це витрати, щоб посушити культуру», — зазначила Алавердова.

За таких умов аграрії будуть скорочувати виробництво кукурудзи, оскільки вона стане зовсім не рентабельна.

Интервью
Немец Дитрих Трайс уже 20 лет живет и работает в Украине. За это время он привел в страну инвесторов, которые вложили сюда десятки миллионов долларов. В последние годы господин Дитрих работал директором агрофирмы сначала у одного, потом у... Подробнее
Николай Горбачев, руководитель New World Grain Ukraine (Soufflet Group), президент Украинской Зерновой Ассоциации
Для успешного ведения агробизнеса мало вырастить и собрать хороший урожай, нужно еще уметь его продать. Об основных принципах работы зернового трейдинга в Украине propozitsiya.com рассказал

1
0