Спецможливості
Новини

Щоб уникнути кліматичної катастрофи, увесь світ повинен змінити спосіб ведення бізнесу, — Білл Гейтс

29.12.2021
949
Щоб уникнути кліматичної катастрофи, увесь світ повинен змінити спосіб ведення бізнесу, — Білл Гейтс фото, ілюстрація
Білл Гейтс

Щоб уникнути кліматичної катастрофи, увесь світ повинен змінити спосіб ведення бізнесу, заявив засновник корпорації Microsoft Білл Гейтс.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на unian.

За його словами, світові зараз потрібна нова, чиста промислова революція, щоб досягти нульового рівня викидів до 2050 року.

«Нам потрібні нові способи вирощування їжі, виготовлення речей, пересування, виробництва електроенергії, опалення та охолодження наших будівель, і все це без викидів парникових газів», — пише Гейтс.

На його думку, у 2022 році відбудуться три події, які прискорять істотний перехід до чистої економіки. Одна з них полягає в тому, що проблема зміни клімату залишатиметься головним пріоритетом. 

«Після рецесії 2008 року опитування показали, що зміна клімату значно знизилася у списку пріоритетів виборців у всьому світі. Проте за нинішньої кризи зміна клімату не відходить на другий план», — пише Гейтс.

Також, на його думку, лідери країн і представники бізнесу підготують конкретні плани щодо ліквідації викидів.

«У 2022 році й надалі компаніям надаватимуться кредити не лише за інвестиції в сталий розвиток, а й за правильні види інвестицій, особливо в чисті технології, які зменшують майбутні викиди.

Інвестори також будуть все частіше вкладати гроші в компанії, які роблять сміливі кроки для фінансування технологій, які потрібні, щоб досягти нульових викидів», — зазначає Гейтс.

Окрім цього, Гейтс прогнозує збільшення співпраці між урядами і приватним бізнесом. Вони зможуть створити нові робочі моделі для побудови ринків для нових продуктів і прискорення переходу до чистої економіки.

Інтерв'ю
Використання теплогенераторів на альтернативному виді палива під час сушіння зернових є питанням номер один серед власників фермерських і навіть промислових елеваторів. Наразі вже багато агропідприємств переобладнали свої зерносушильні... Подробнее
Рік тому вітчизняний бізнес пережив безпрецедентну доти подію — локдаун, тобто повне припинення роботи значної частини підприємств, зокрема, тотальне закриття закладів харчування. Саме тоді Анна Морозова вирішила дати старт своєму новому... Подробнее

1
0