Спецможливості
Новини

Чим корисні кукурудзяні пластівці

27.04.2024
580
Чим корисні кукурудзяні пластівці фото, ілюстрація

З давніх-давен кукурудзу використовували в своєму харчовому раціоні багато народів світу. Ще майя, інки та ацтеки робили з цієї рослини борошно та олію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз ТМ «Добродія».

Нині з неї виготовляють різноманітні продукти: кукурудзяні каші, солоні і солодкі пластівці, снеки, палички тощо.

Зупинимось на корисних властивостях кукурудзяних пластівців. Адже відомо, що вони вважаються надзвичайно важливими для підтримки здорового самопочуття, оскільки містять багато вітамінів, мінералів та клітковину: залізо, калій, цинк, хром, кобальт, мідь, магній, натрій, а також вітаміни А, Е, РР, Н та інші.

В кукурудзяних пластівцях також присутня клітковина, яка здатна покращувати травлення та стимулювати діяльність шлунково-кишкового тракту.

А ще у складі кукурудзяних пластівців є глутамінова кислота, яка прискорює обмінні процеси мозку та покращує пам'ять. Тому їх рекомендують у якості швидких та калорійних сніданків для школярів.

Пектини у складі пластівців захищають організм від утворення пухлин, а крохмаль бере участь у зміцненні м'язової тканини та нервових клітин. Тож, ними можна спокійно поласувати на сніданок, що забезпечить заряд енергії для роботи або тренування та нормальну роботу процесу травлення.

І наостанок, кукурудзяні пластівці багаті на амінокислоти, одна з яких – триптофан, що трансформується в організмі в гормон серотонін. А він, як відомо, відповідає за гарний настрій та позитивні емоції людини.

Інтерв'ю
Нещодавно в Україні з’явилася ще одна громадська організація, що декларує захист інтересів аграріїв — Всеукраїнське об’єднання власників землі. Ця громадська організація вирізняється на фоні цілої низки подібних тим, що ставить за мету... Подробнее
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Щойно збирання озимини повністю завершилося, сайт «Пропозиція» звернувся до заступника директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України... Подробнее

1
0