Спецвозможности
Новости

Британія скасувала тарифи і квоти на українські товари

26.04.2022
298
Британія скасувала тарифи і квоти на українські товари фото, иллюстрация

Велика Британія оголосила про нові торговельні правила в рамках економічної підтримки Великобританії Україні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу британського уряду.

Усі тарифи на товари, що імпортуються з України, тепер будуть знижені до нуля, а всі квоти будуть скасовані відповідно до угоди про вільну торгівлю, яка мала повноцінно запрацювати для України з 2023 року.

Прем’єр-міністр Британії пообіцяв знизити тарифи, щоб підтримати українську економіку у воєнний час, під час візиту в Україну на початку квітня.

Зняття мита на ключові українські експортні товари, включаючи ячмінь, мед, консервовані помідори та птицю, допоможе українському бізнесу та виробникам в часи, коли вони цього найбільше потребують.

«Ми непохитно підтримуємо Україну в цій боротьбі, що триває, і будемо працювати над тим, щоб Україна вижила та процвітала як вільна та суверенна нація», — сказала секретар міжнародної торгівлі Анн-Марі Тревельян.

Интервью
Компании «Унифер» — 20 лет! Событие действительно знаменательное, потому что «Унифер» - это незаурядное явление на украинском агрорынке. С активной деятельностью компании связаны появление и внедрение в Украине новейших технологий: первые... Подробнее
Земельная реформа отнюдь не завершилась с принятием закона об обороте сельскохозяйственных земель. Она требует принятия сопутствующих законов и подзаконных актов, обеспечивающих функционирование рынка земли. О судьбе этих законов и... Подробнее

1
0