Спецможливості
Новини

Найближчі 2 роки будуть успішними для бурякоцукрового виробництва, - В.Палієнко

20.01.2017
1910
Найближчі 2 роки будуть успішними для бурякоцукрового виробництва, - В.Палієнко фото, ілюстрація
Якщо дивитися на світове виробництво цукру, на прикладі найбільших виробників цукру таких як Бразилія, Індія, то неврожай цих країн є позитивною стороною для України

Найближчі два роки будуть сприятливими та успішними для цукробурякового виробництва. Завжди повинна бути здорова конкуренція, тому що коли процвітає монополія, то це не дуже добре. Коли розвиваються цукрові заводи та проводиться їх модернізація, то звісно ж відбувається виробництво якісного цукру. Таку думку висловив генеральний директор «Юкрейніан Шугар Компані»  Володимир Палієнко в інтерв'ю agravery.com, пише propozitsiya.com.

За його словами, за таких умов Україна на світовому ринку зможе заявити, що може виробляти якісний цукор та бути успішним конкурентом. Бо ще до недавнього часу український цукор ніхто не хотів купувати за кордоном через те, що ми виробляли в основному цукор 3 та 4 категорій, а такий цукор за кордоном не потрібен. В першу чергу потрібно звертати увагу на гарну якість, яку можна отримати лише коли є гарна модернізація, прогресивне обладнання та технології, впевнений експерт.

В.Палієнко додав, що останнім часом ринок цукру взагалі незрозумілий. "Всі знають, що в період виробництва цукру ціна має бути найнижчою і як тільки завод завершує виробничий сезон ціна має рости, пік її росту завжди припадає на травень місяць, але останні два роки все відбувається навпаки", - уточнює гендиректор «Юкрейніан Шугар Компані».

Якщо дивитися на світове виробництво цукру, на прикладі найбільших виробників цукру таких як Бразилія, Індія, то неврожай цих країн є позитивною стороною для України. На цей рік ціна на цукор повинна бути досить таки непоганою. Основним є те, що Україна може виходити на світовий ринок. Так, у «Юкрейніан Шугар Компані» на 2017 рік вже законтрактовано близько 400 тис. т цукру.

Інтерв'ю
    Із кожним роком земельне питання стає все гострішим. Часто-густо законодавчі акти ініціюють і реалізують люди дуже далекі від землі і сільського господарства. Тож 2004 року задля захисту прав власників паїв і подолання корупції та... Подробнее
Фахівці вітчизняної молочної галузі наголошують: «У будь-якому разі ферма не може призупинити свою роботу, вона має працювати! І перше, на чому не можна економити, — на відтворенні!»
Українські молочні ферми продовжують відчайдушно працювати в умовах війни, постійно стикаючись з новими виробничими викликами і величезними фінансовими труднощами. Багатьом із них доводиться або починати все спочатку, або перебудовувати ... Подробнее

1
0