Спецможливості
Новини

Біостимулятори визнали варіантом порятунку екології Землі

31.07.2017
1435
Біостимулятори визнали варіантом порятунку екології Землі фото, ілюстрація

Консорціум із питань сталого розвитку визначив використання біостимуляторів запорукою поліпшення врожайності і способом не введення нових площ в сільгоспвиробництво шляхом знищення лісів та інших переформатувань екозон, пише propozitsiya.com з посиланням на agroxxi.ru.

Консорціум із питань сталого розвитку (TSC) — незалежна глобальна організація, яка спеціалізується на наукових дослідженнях і практиках щодо повсякденних продуктів.

Як категорія біостимулятори як і раніше є відносно новими в свідомості багатьох виробників у порівнянні з традиційними хімічними речовинами. Однак біологічні технології та продуктові платформи насправді вже досить зрілі і дуже добре вивчені, кажуть експерти. Вони повідомляють, що розуміння мікробіоми грунту різко зросло, що призвело до революції з інноваційними рішеннями щодо біологічних культур. Це може задовольнити критичні потреби виробників: біостимулятори підвищують ефективність звичайних хімічних препаратів і зменшують «екологічний слід», покращують доступ поживних речовин і води до рослин, а також знижують викиди вуглекислого газу. Вони незамінні для вирощування біологічного врожаю, попит на який зростає в геометричній прогресії.

«Дослідження, пов'язані з можливостями біостимуляторів, вказують на чіткі параметри зниження негативних ключових впливів на сільськогосподарське виробництво», — сказала науковий співробітник і фахівець із сільського господарства TSC Аманда Розтер.

TSC рекомендує використовувати біостимулятори як засіб для поліпшення ключових показників ефективності управління поживними речовинами, переробки врожаю та для землеробства.

Інтерв'ю
Змінити своє життя та переїхати за кордон, до Європи, мріє зараз чи не кожен українець. Про те, чи настільки позитивним є цей досвід та яким чином будувати свою аграрну стратегію, аби завоювати
Сучасна українська фармацевтична промисловість за роки незалежності нашої держави зробила величезний крок уперед. підтвердженням цього є цифри від Державної фармакологічної комісії ветеринарної медицини України. Так, у 2023 році кількість... Подробнее

1
0