Спецможливості
Новини

Безпілотний трактор Case IH завоював срібну медаль на SIMA-2016

30.11.2016
4307
Безпілотний трактор Case IH завоював срібну медаль на SIMA-2016 фото, ілюстрація

Компанія Case IH була нагороджена срібною медаллю в номінації "За інновації" на SIMA, французької міжнародній виставці сільськогосподарського обладнання по визнанню потенціалу створеної нею Концептуальною Автономної Машини (Autonomous Concept Vehicle — ACV) — безпілотної версії трактора Case IH Magnum CVX. Про це propozitsiya.com в компанії.

Вперше ця інноваційна технологія була продемонстрована на Farm Progress Show в США в 2016 році.

"Срібна медаль для автономного трактора від Case IH дозволяє підвищити продуктивність робочої сили і вивести ефективність систем точного землеробства на новий рівень", — сказав Ден Стюарт.

Case IH — автономний трактор, який здатний задовольнити потреби в більш ефективному, економному та екологічному сільському господарстві і добитися максимуму від бездоганного стану грунту і погодних умов. Також він усуває потребу в понаднормової роботи.

Концептуальний автономний трактор побудований на базі існуючих високопотужних тракторів Magnum від Case IH і використовує систему автоматичного водіння AccuGuide, що поставляється з GPS RTK + від Case IH для забезпечення сверхточной навігації.

Дана технологія дозволяє здійснювати повністю дистанційний моніторинг і управління зі збереженням і передачею всіх польових даних в реальному часі. Magnum CVX був обраний в якості основи для створення автономного трактора завдяки видам робіт, для яких він зазвичай використовується, як висів і первинний і передпосівний обробіток грунту.

Ці трактора часто використовуються в тягових операціях з широкими сівалками на високих швидкостях, вимагають висококваліфікованої тривалої роботи. Автономна робота мінімізує застосування робочої сили.

Автономну машину можна легко інтегрувати в уже існуючий парк техніки, оскільки, незважаючи на використання безпілотної технології, в автономному тракторі використовуються стандартний двигун, трансмісія, шасі та з'єднання навішування/ВВП/гідросистеми.

Робота трактора починається з використання настільного або портативного комп'ютера, на якому прораховуються найбільш ефективні маршрути пересування по полю — технологія автономного руху краще пристосована для робіт, які це дозволяють, наприклад, культивації, посіву і обприскування, і може так само використовуватися на менших тракторах, де її можна буде застосувати в операціях по скошування або обприскування садів тощо. Також в разі необхідності маршрути руху можна створювати вручну. Оператор може вибрати тип роботи з попередньо запрограмованого меню. Для цього він повинен вибрати машину і поле, після чого призначити трактор для виконання обраного завдання. Вся ця процедура займає не більше 30 секунд. Всі функції машини контролюються за допомогою датчиків, які автоматично керують запуском і зупинкою двигуна, прискоренням і уповільненням, оборотами двигуна, кутом повороту, роботою трансмісії, ВВП, тягово-зчіпного пристрою і гідросистеми, диференціалами і звуковим сигналом.

Відповідно, можна відстежувати стан машини і управляти нею через ПК або планшет, які за допомогою повністю інтерактивного інтерфейсу дозволяють здійснювати управління, моніторинг і запис всіх даних і зображень з техніки. На екрані прорахунку маршрутів відображається поточний стан трактора, на іншому транслюється зображення з камери, надаючи користувачу такий самий вигляд, як і з машини, а ще один екран дозволяє відстежувати і змінювати основні параметри машини і обладнання, такі як швидкість двигуна, рівень палива і дані причіпного обладнання - наприклад, обсяги внесення насіння. Також можна спланувати маршрут в поле, якщо він проходить через доступні приватні дороги / шляху.

При розробці систем безпеки автономного трактора компанія Case IH співпрацювала з постачальником технології ASI, результатом чого стало впровадження технологій інфрачервоного сканування, виявлення металевих предметів, радарних, лазерних і візуальних систем, призначених для забезпечення безпеки сторонніх осіб і безперешкодної роботи. Як тільки трактор виявляє на своєму шляху об'єкт, він зупиняється, а на комп'ютері власника з'являється попередження з можливими варіантами реагування трактора. У разі будь-якої втрати сигналу GPS машина автоматично зупиняється, крім того, в інтерфейсі управління є кнопка ручної зупинки.
У компанії відзначили, що на даний момент автономний трактор є концептом, розробка продукту триває.

В США трактор був продемонстрований в роботі з 16-рядною сівалкою точного висіву 2150 від Case IH, оснащеною системою внесення рідких добрив та всіма функціями високоточного висіву, включаючи управління тиском висівних секцій DeltaForce та висівні апарати V-set з електроприводом, а також очищувачі рядків Clean Sweep перед кожною висівною секцією. Хоча дана сівалка не продається в Європі, вона є останньою розробкою Case IH і доводить, що автономний трактор здатний забезпечити повністю інтегроване рішення трактор/причіпне обладнання. Розроблено передові датчики та програмне забезпечення управління висівом, а також попереднє програмне забезпечення причіпного обладнання для моніторингу та інших цілей, щоб забезпечити контроль продуктивності, і вже встановлюємо на існуючих тракторах такі системи як монітори тиску в шинах.
"А оскільки автономні трактори можуть бути без ускладнень інтегровані в поточні системи обладнання, то не потрібно вносити жодних змін в організацію господарства або його оснащення. Робота автономного трактора підлаштована як до ситуацій власник-оператор, де одна людина без найманих працівників може керувати двома тракторами одночасно, так і для дуже великих господарств, для яких пошук кваліфікованих кадрів стає все складнішим. Враховуючи зниження вартості основної технології з часом, ми, вірогідно, спостерігатимемо її поступову інтеграцію в наявну техніку. Більша частина технологій, необхідних для роботи автономних машин, на кшталт виявлення перешкод, вже доступна, але за відносно високою ціною. По мірі того як ці технології будуть все більш масово запроваджуватися автовиробниками, ми очікуємо зниження вартості", — каже Д. Стюарт.

Довідка

Case IH — бренд, який має понад 170-річну історію в сільгоспмашинобудуванні. Серії тракторів, комбайнів і прес-підбирачів за підтримки всесвітньої мережі професійних дилерів забезпечують неперевершену підтримку споживачів і продуктивність, яка відповідає вимогам XXI століття.

Case IH — бренд компанії CNH Industrial N.V, світового лідера товарів промислового призначення, зареєстрованим на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: CNHI) і італійської електронній фондовій біржі Borsa Italiana (MI: CNHI).

Інтерв'ю
Війна в Україні триває. Наші захисники та захисниці продовжують відважно боротися проти російських окупантів і з кожним днем наближають Перемогу. В той же час, на своєму фронті продовжують працювати і українські аграрії. Попри всі труднощі... Подробнее
Раїса Вожегова, доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України, директор Інституту зрошуваного землеробства
Інститут зрошуваного землеробства НААН України посів 1-е місце серед експортерів наукоємної продукції та отримав Міжнародний сертифікат «Експортер року». Його керівника - доктора сільськогосподарських

1
0