Спецвозможности
Новости

«Антистресовий комплекс» для культурних рослин

28.04.2022
443
«Антистресовий комплекс» для культурних рослин фото, иллюстрация

Зниження температурного режиму по всій території України, а в деяких регіонах — нічні приморозки, створили стресові умови для росту та розвитку всіх без винятку культур.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз UKRAVIT SCIENCE PARK.

Тому фахівці компанії нагадують про важливість проведення своєчасних «антистресових» заходів, покликаних допомогти культурним рослинам подолати наслідки понижених температур, швидко відновитися та продовжити повноцінну вегетацію. 

«Мінливі погодні умови, що зазвичай складаються навесні, часто призводять до стресових умов для росту та розвитку культурних рослин, — зазначає керівник напрямку мікродобрив компанії Сергій Адаменко. — Зазвичай стрес від понижених температур спостерігається в тому випадку, коли температури, нижчі від оптимального рівня для конкретних культур, тривають упродовж певного періоду. Наслідком цього є затримка культур у рості та розвитку через порушення ряду важливих фізіологічних процесів — фотосинтетичної активності, синтезу білків, дихання тощо.

В підсумку вплив такого роду стрес-фактора може призвести до втрати понад 10 % майбутньої врожайності сільськогосподарських культур. Якщо ж додати до цього той факт, що ослаблені рослини стають легкою мішенню для хвороб і шкідників, ця цифра значно збільшиться. Щодо поточного сезону, ми спостерігаємо пониження середньодобових температур, яке може негативно відбитися на стані польових, плодових і овочевих культур, що наразі активно вегетують. Тому щоб уникнути непродуктивних втрат майбутнього рівня врожайності, необхідно застосувати спеціальні комплексні добрива з мультиефектом, які одночасно забезпечать культурам швидке відновлення, зміцнять їх імунітет і допоможуть надалі повнноцінно розвиватися».

Сергій рекомендує обрати комплексний препарат Авангард Гроу Аміно, що володіє антистресовими, імуностимулюючими та адаптивними властивостями. До складу добрива входять високо-та низькомолекулярні поліетиленгліколі, легкодоступні культурі L-амінокислоти — лізин, гістидин, аргінін, аспарагінова кислота, треонін, серин, глутамінова кислота, пролін, гліцин, аланін, цистин, валін, метіонін, ізолейцин, лейцин, тирозин, фенілаланін, вміст яких складає не менше 120 г/л, а також бурштинова кислота, карбонові кислоти, полісахариди, багатоатомні спирти, солі гумінових і фульвокислот, біогормональній комплекс і мікроелементи.

Своєчасне застосування Авангард Гроу Аміно в посівах польових, овочевих культур та у плодових насадженнях у весняний період дозволяє швидко усунути стреси на культурах, активує фізіологічні, біохімічні та продуційні процеси, сприяє синтезу білків, вуглеводів і фітогормонів. Крім того, таке обприскування підвищує ефективність застосованих основних добрив, дозволяє уникнути втрат врожайності через стрес і в цілому позитивно впливає на її якісні та кількісні показники.

Интервью
Несколько месяцев назад ассоциацию «Укрсадпром» возглавил кандидат с.-х. наук Александр Матвиец, который ранее был заместителем председателя ассоциации, позже Председателем Ревизионной комиссии. На днях сайт «Пропозиція» пообщался с ним об... Подробнее
Гу­с­та­во Джан­кей­ра, пре­зи­дент Бра­зильсь­ко­го сільсько­го­с­по­дарсь­ко­го то­ва­ри­ст­ва
Один из факторов успеха агросектора Бразилии - аграрные расписки. Подробнее об их внедрении рассказывает президент бразильского сельскохозяйственного общества Густаво Джанкейра.    

1
0