Спецвозможности
Новости

«Агропартизани» у Мелітополі годують окупантів отруєною черешнею

16.06.2022
279
«Агропартизани» у Мелітополі годують окупантів отруєною черешнею фото, иллюстрация

У тимчасово захопленому російськими військами Мелітополі на Запоріжжі агресору чинять опір майже всі місцеві жителі, інколи вдаючись до кардинальних методів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на obozrevatel.

Наприклад, місцеві фермери передали окупантам отруєну черешню, заявив в ефірі українського телемарафону мер міста Іван Федоров.

«Партизанський рух у Мелітополі — це не виняток, а правило. Опір окупаційній «владі» поглинає понад 99 % всіх жителів міста», — зазначив чиновник, називаючи приклади.

Він наголосив, що нині немає інформації про те, щоб хтось із місцевих фермерів підприємців пішов на співпрацю з окупантами.

«Черговий подарунок, який подали окупантам наші фермери — це нещодавно оброблена черешня, яка викликала масові захворювання у росіян, які її крали», — додав Федоров.

Можна називати їх партизанами, а можна й звичайними патріотичними жителями Мелітополя, охарактеризував мер партизанський рух у місті.

Интервью
Государственная продовольственно-зерновая корпорация Украины (ГПЗКУ) - единственный государственный оператор зернового рынка Украины, лидер в сфере хранения, переработки и экспорта зерновых и
Коротенькая заметка на propozitsiya.com о желании компании Nestle покупать в Украине сушеные овощи до сих пор удерживает абсолютный рекорд просмотров на сайте. Прояснить специфику этого рынка и применяемых технологий мы попросили... Подробнее

1
0