Спецвозможности
Новости

Аграрії отримали доступ до сервісу, який дає можливість оптимізувати використання азотних добрив

08.04.2022
569
Аграрії отримали доступ до сервісу, який дає можливість оптимізувати використання азотних добрив фото, иллюстрация

Щоб допомогти українським фермерам оптимізувати використання азотних добрив, AgriLab надає безкоштовний доступ до додатку Farmsat, створеного французькою компанією EarthDaily.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку AgriLab.

На основі сезонних та історичних карт неоднорідності поля і з урахуванням кліматичних даних, додаток виокремить зони продуктивності та згенерує карти-завдання для висіву, удобрення чи підживлення культур азотними добривами.

«Важливо, що Farmsat дуже простий і зрозумілий у використанні. Для роботи потрібні лише електронні контури поля. Далі додаток проаналізує дані поля та виокремить зони. Вам залишається обрати добриво, з яким плануєте працювати і потім просто вивантажити готову карту-завдання», — відзначають у публікації.

Интервью
Аномальная погода этой весной для предприятий, специализирующихся на производстве плодово-ягодной  продукции, стала катастрофой. Случилась она в ночь с 10 на 11 мая. Кроме морозов, стабильная
Крайне важно не только готовиться к приобретению земли, но и не потерять земельные участки, которые есть в пользовании сельхозпредприятий уже сегодня. В этом контексте крайне важно понимать, на какие условия договора аренды, эмфитевзиса... Подробнее

1
0