Спецвозможности
Новости

Аграрії Черкащини завершили посівну

27.05.2022
455
Аграрії Черкащини завершили посівну фото, иллюстрация

Посівну кампанію в Черкаській області завершили: засіяли ті ж площі полів, що і торік, повідомила керівниця відділу агропромислового виробництва Черкащини Валентина Сокирко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на suspilne.media.

Переважна більшість культур — кукурудза, соняшник та пшениця.

Зі слів керівниці відділу агропромислового виробництва Черкащини Валентини Сокирко, в області засіяли, як і торік, мільйон сто тисяч гектарів землі.

«У нас зернових культур — 670 тисяч. У структурі посівних площ переважають кукурудза, соняшник та пшениця. Аграрії спрацювали добре, якість посівів мають бути на рівні», — розповіла  Валентина Сокирко.

Посівна кампанія завершена, а на полях уже подекуди видніються перші колоски пшениці. Свою відповідальність перед країною, аграрії нині відчувають як ніколи, зазначила керівниця відділу.

«Люди працюють із піднесенням, із довірою. Вони розуміють, що це продовольчий захист нашої держави. Для нас це звичайна справа, але в умовах воєнного стану наша робота стає ще важливішою», — переконана  Валентина Сокирко.

Соняшник, що посіяний у квітні на полі через погоду росте повільно, розповідають про ситуацію на полях фермери.

«Весна цього року з температурними коливаннями — ми стоїмо в тенісках — тепло, а вночі було чотири градуси. Минулу ніч — п'ять градусів — тому коливання таких температур впливає відповідно на рослини. Вони повільніше зростають».

Ключевые слова: Черкащина, посівна 2022

Интервью
Государственная служба по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей (Госпродпотребслужба) официально работает в Украине с февраля 2016 года. Служба была образована в соответствии с
Рейдерство - стихийный термин, который дословно означает «недружественный захват активов». В аграрной сфере чаще всего используются поддельные документы, а часто - в сочетании с тупой грубой силой. Почему рейдерство приобрело такое... Подробнее

1
0