Спецвозможности
Новости

3 млрд грн аграріям від Ощадбанку

06.04.2022
366
3 млрд грн аграріям від Ощадбанку фото, иллюстрация

Ощадбанк фінансує аграріїв: до 31 травня 2022 року ставка для агроклієнта становитиме 0 %, строк кредитування — 6 місяців, сума кредиту — до 60 млн грн. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Ощадбанку.

Основним забезпеченням може виступати державна гарантія в обсязі до 80 % суми кредиту, що надається в рамках програми державних гарантій на портфельній основі. Аграріям планується надати більше 3 млрд грн кредитів.

«Ощадбанк як соціально відповідальний бізнес кредитує клієнтів у всіх областях України. Це наша принципова позиція. Ми підтримуємо проведення посівної в загальнонаціональному масштабі. Україна має бути з хлібом!», — зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку.

Оформити заявку щодо кредитування можна на сайті Ощадбанку або звернувшись до відділення Ощадбанку з пакетом документів, який містить правовстановлюючі документи, звітність та інформацію про потенційне забезпечення.

Интервью
Елена Березовська, президент общественного союза «Органическая Украина»
Общественная Союз производителей органических сертифицированных продуктов «Органическая Украина» был создан в 2012 году. Ее инициаторами стали шесть предприятий, которые производили молоко, бакалею,
Николай Орлов
В 2016 году значительно возросло количество рейдерских захватов предприятий. Среди пострадавших есть и представители аграрного бизнеса. Только за первое полугодие с жалобами на действия рейдеров в

1
0