Спецвозможности
Новости

Російський корабель з краденим українським зерном виявили в Сирії

13.05.2022
417
Російський корабель з краденим українським зерном виявили в Сирії фото, иллюстрация

Російське торгове судно, завантажене вкраденим в Україні зерном, виявили в сирійському порту Латакії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на CNN.

«Матрос Позиніч» — одне з трьох суден, які займаються торгівлею вкраденим зерном, згідно з дослідженням відкритих джерел та українськими чиновниками.

27 квітня корабель поставив якір біля берегів Криму та вимкнув транспондер. Наступного дня, судячи з фотографій і супутникових знімків, його бачили в порту Севастополя.

З Севастополя, згідно з супутниковими знімками та даними стеження, «Матрос Позиніч» пройшов через Босфор і пройшов до єгипетського порту Олександрія. За словами українських чиновників, він перевозить майже 30 000 тонн української пшениці.

Однак Єгипет був попереджений, що зерно крадене, відправлення було відхилено. «Позиніч» попрямував до ліванської столиці Бейрута з тим же результатом.

«Матрос Позиніч» знову вимкнув свій транспондер 5 травня, але зображення з Tankertrackers.com і Maxar Technologies показують, що він прибув до сирійського порту Латакії.

Головний редактор Maritime Bulletin Михайло Войтенко повідомив, що зерно можуть перевантажити на інше судно в Латакії, щоб замаскувати його походження.

«Коли порт призначення починає змінюватися без серйозних причин, це ще один доказ контрабанди», — сказав він.

Интервью
В августе одна из ведущих мировых агрохимических и селекционных компаний Corteva Agrisciences провела масштабный опрос подростков и их родителей в 6 странах Восточной Европы. В ходе опроса тех, кто только определяется с выбором будущей... Подробнее
Несколько месяцев назад ассоциацию «Укрсадпром» возглавил кандидат с.-х. наук Александр Матвиец, который ранее был заместителем председателя ассоциации, позже Председателем Ревизионной комиссии. На днях сайт «Пропозиція» пообщался с ним об... Подробнее

1
0